MasterChef Türkiye'de kritik gün! Yarışmada kim elendi

MasterChef Türkiye'de kritik gün! Yarışmada kim elendi

Türkiye'de özellikle son yıllarda büyük sükse uyandıran yarışma programı MasterChef'te finale sayılı günler kaldı. Her cuma bir ismin elendiği MasterChef Türkiye'de bugün kritik gün! Yarışmada kim elendi belli oluyor.

Türkiye'de 2019 yılının en çok izlenen televziyon yayınlarından birisi olan MasterChef'te finale sayılı günler kala, yarışmacılar arasındaki rağbet artarken, her cuma bir isim daha yarışmaya veda ediyor. Geçtiğimiz hafta yarışmanın sevilen yarışmacılarından Suna'nın elenmesiyle birlikte izleyiciler büyük şaşkınlık yaşarken, yeni haftada kimin yarışmaya veda edeceği de merak konusu oldu.

MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi?

Yarışmanın çekişmeli sürecinde kendisini ispatlayan dört önemli isim bu hafta eleme potasına girdi. Yarışmacıların şampiyonluğa giden yolda ilerleyebilmek için son kozlarını kullanacakları cuma günü eleme potası yarışmasında renkli anlar yaşandı. Potadaki isimler ise Güzide, Kıvanç, Batuhan ve Rıfat oldu.

Bu akşam 20:00'da başlayan program halen devam ediyor ve yarışmacılar mücadele ediyorlar. Eleme potasındaki eleme yarışmasında, yarışmacılar uskumru dolması hazırlayacaklar. En iyi dolmayı hazırlayan yarışmacılar, şampiyonluğa giden yola devam edebilecekler. Sona kalan yarışmacı ise yarışmaya veda edecek. Kıvanç Ermiş elenen isim oldu.