MasterChef Türkiye yeni sezon jürileri kimler? İşte MasterChef Türkiye jurileri

MasterChef Türkiye yeni sezon jürileri kimler? İşte MasterChef Türkiye jurileri

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef jürilerinde sürpriz değişiklik yapıldı. Yeni sezonda ekranlara gelecek olan MasterChef Türkiye yeni sezon jürileri kimler? İşte MasterChef Türkiye jürileri...

MasterChef ikinci sezonda sürpriz bir jüri üyesi ile ekranlara gelecek. Yeni sezonu heyecanla beklenen yarışma ile ilgili sürprizi Acun Ilıcalı sosyal medya hesabında bir video paylaştı. Yeni jüri üyesinin kim olduğu merak ediliyor.

Tv 8 in sevilen yemek yarışması programı MasterChef yeni sezon için hazırlıklara başladı. Acun Ilıcalı sürpriz jüriyi sosyal medyada paylaştı. Bu isim Danilo Zanna oldu. İtalyan şef yeni sezonda yarışmanın jüri üyelerinden biri olacak. Yeni jüri üyesinin gelmesi ile birlikte hangi jüri üyesinin programda yer almayacağı merak ediliyor.

Danilo Zanna Geliyor Hazer Amani Gidiyor

MasterChef programında yer alan jüri üyelerinden Hazer Amani bu sezon yarışma programında jüri olarak yer almayacak. Onun yerine Danilo Zanna jüri üyesi olarak yeni sezonda ekranlarda olacak. Yeni sezon hazırlıkları yavaştan başladı. Yarışmacı seçmeleri yapılırken Acun Ilıcalı sosyal medya hesabında yeni jüri üyesi olan Danilo Zanna’nın videosunu paylaştı.

Danilo Zanna Kimdir?

15 Nisan 1982 tarihinde İtalya'nın Prato kentinde doğmuştur. Aşçılıkta ilerleyen Danilo Zanna, İtalyan mutfağının en önemli isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Daha sonra Tuğçe Demirbilek ile tanışan şef, Türkiye’ye yerleşmiş ve bir restoran işletmeye başlamıştır.

Elin Oğlu programında kendini sevdirmeyi başaran şef, bu programdan önce Zahide Yetiş’in programında da şeflik yapmıştır. Sonra İtalyan İşi programı sunmuştur. Ekranlara çıkarak kendini sevdiren Danilo Zanna, Görümce filminde de oynamıştır.