Masallardan Geriye Kalan filmi ne zaman vizyona girecek?

Masallardan Geriye Kalan filmi ne zaman vizyona girecek?

Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yeni filmi Masallardan Geriye Kalan merakla bekleniyor. Sinema severlerin merakla beklediği Masallardan Geriye Kalan filmi ne zaman vizyona girecek? Filmin vizyon tarihi açıklandı, detaylar haberimizde.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona girecek olan Masallardan Geriye Kalan filmi merakla bekleniyor. Filmin başrollerinde Özgür Çevik, İlayda Akdoğan ve Tuba Ünsal yer alıyor.

Masallardan Geriye Kalan filmi ne zaman vizyona girecek?

Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı filmin yapımcılığını MinT Yapım üstlenmişti. Ünlü yönetmen Mustafa Uğur Yağcıoğlu son olarak ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’ adlı sinema filmiyle sinema severlerden tam not almıştı. Ünlü yönetmenin yeni filmi Masallardan Geriye Kalan’ın nasıl olacağını hep birlikte göreceğiz.

Film oyuncuları kadar konusuyla da dikkat çekiyor. Üniversitede doçent olarak görev yapan Evren ve yüksek lisans öğrencisi Hece’nin aralarında oluşan aşk izleyiciye aktarılacak.

4 ülkede çekildi!

Filmin ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman büyük ilgi gördü. Filmde aşk, ayrılık ve affetme duyguları ağırlıklı olarak işleniyor. Filmin sahneleri Eskişehir, Brugge, Paris ve Köln’de çekildi.

Masallardan Geriye Kalan filmi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde izleyici karşısına çıkacak.