Love 101 dizisi yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Love 101 dizisi 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Love 101 dizisi yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Love 101 dizisi 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Netflix platformunda yayınlanacak olan Türk dizisi Love 101 dizisi yeni sezon ne zaman yayınlanacak? İlk sezon çekimlerini tamamlayan dizinin ilk sezonu henüz yayınlanmadı ancak ikinci sezon onayını almayı başardı. 2.sezon fragmanı yayınlandı mı? Love 101 dizisinin ne zaman yayınlanacağı Netflix kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

Love 101 Dizisinin İkinci Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı Çıktı MI?

Netflix platformunda yayınlanan Ay Yapım imzalı dizi Love 101 dizisinin ilk sezonu 8 bölüm olarak çekilmiş ve Netflix platformu üzerinde yayınlanması bekleniyordu. 2019 yılının yaz aylarında çekimleri biten dizi henüz Netflix üzerinde yayınlanmaya başlamadı. Ancak dizinin ikinci sezonu için onay aldığı söyleniyor.

Dizinin senaristi Meriç Acemi ve ilk bölümlerin yönetmeni de Ahmet Katıksız olmuştu. Birinci sezonunu tamamlayan dizinin ilk sezonu Nisan ayında yayınlanacak. İlk sezonun ardından ikinci sezon için onay alan dizi ikinci sezon için çekimlere başlayacak. Dizi ilk sezonu yayınlamadan ikinci sezon için onay almayı başardı.

Love 101 Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Çekimleri 2019 yaz aylarında biten Aşk 101 dizinin ilk sezonu henüz yayınlanmadı. Netflix platformunda yayınlanacak olan dizinin Nisan ayında yayınlanacağı söyleniyor. Dizi ilk sezonu yayınlamamış olsa da ikinci sezon için onay almayı başardı ve dizinin ikinci sezon çekimleri haziran ayında başlayacak.

Aşk dizisi olan Love 101 dizisinin çekimleri için yaz ayları ve sıcak mekanlar tercih ediliyor. Haziran ayında ikinci sezon çekimlerine başlayacak olan dizi plaj, sahil ve havuz gibi mekanları da rahat bir şekilde kullanabilecek. İlk sezonu henüz yayınlanmayan dizinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanır bilinmemektedir. Dizinin ikinci sezonu bir sene sonra izleyici ile buluşabilir.

Love 101 Dizisi Oyuncu Kadrosu

Netflix platformunda Nisan ayında yayınlanması beklenen Love 101 dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve karakterlerinin isimleri şu şekildedir:

Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Alina Boz (Eda), Selahattin Paşalı (Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Pınar Deniz (Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu’nun (Kemal).

Love 101 Dizisinin Konusu

Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanına göre sınıfta yoklama alan Pınar Deniz ve öğrenciler yer alıyor. Öğrencilerin hepsi yerinde duramayan ve bambaşka karakterlere bambaşka hayatlara sahip. Daha sonra Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Kemal karakteri tahtaya çıkıyor ve Aşk 101 yazıp, hazırsak başlıyoruz diyor. Bu tanıtım ile yakın zamanda dizinin yayınlanacağı anlaşılıyor.

Dizide 1998 yılından günümüze kadar olan zaman ele alınacak. Aşk hikayeleri ile dolu olan dizi birçok entrikayı da içinde bulunduracak. Dizide aslında lisede yer alan ve çok sevilen bir öğretmeni okulda tutmak isteyen öğrencilerin çabaları anlatılıyor. 17 yaşında olan bir grup haylaz liseliler, öğretmenleri için birlik olurlar.

Bu zaman içerisinde yaşadıkları aşklar ve entrikalar ironik şekilde anlatılmaktadır. Bu gençler sevdikleri öğretmenlerini yeni gelen basketbol koçuna aşık etmeye çalışırlar ancak bu çabanın boş olduğunu ve aşkın zorlama ile olmayacağını anlarlar. Bu olayla birlikte aşkın gerçeklerini de öğrenmiş olurlar.