Leke Şirin Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Tuğçe Açıkgöz Oynadığı Diziler

Leke Şirin Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Tuğçe Açıkgöz Oynadığı Diziler

Leke dizisinin sevilen karakterlerinden Şirin (Tuğçe Açıkgöz) kimdir ? Yaşı boyu dizileri gibi başarılı oyunucunun hakkında merak edilen her soruyu haberimizde yanıtladık.

Leke Şirin Kimdir ?

Leke dizisinde Yasemin’in arkadaşı olan Şirin izleyicilerin beğenisini topladı. Leke Şirin Kimdir ? sorusu çokça sorulmaya başlandı. Leke’de Şirin karakterine hayat veren Tuğçe Açıkgöz hakkında üm bilgileri meraklıları için araştırdık. Keyifli okumalar…

Tuğçe Açıkgöz, 1993 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitimini tamamlayan 26 yaşındaki oyuncu 167 cm boyunda 52 kg ağırlığındadır. Oyuncu kova burcudur. Tuğçe Açıkgöz’ün eğitimi oyunculuk ve tiyatro üzerindir. İstanbul Büyükşehir Şehir Tiyatroları Çocuk-Genç Eğitim Birimi, 2011 yılında Kartal Doğa Koleji ve İBB Şehir Tiyatroları Çocuk-Genç Eğitim Birimi Asistanlığı yapmıştır.

Tuğçe Açıkgöz, 2005 yılında Alaturka filminde Tuğçe karakterini canlandırmış, 2005 yılında Babam Geri Döndü filminde Yeşim karakterini oynamıştır. 2007 yılında Vatan Sağolsun dizisinde Şehit eşi Elif karakterini canlandırmıştır. Tuğçe Açıkgöz, 2011 yılında Ağlama Ne Olur projesinde rol aldı. 2014 yılında ise Alev isimli projede ekran başındaydı. Oyuncunun tanınması ise yine bir Kanal D dizisi olan 2015 yılında yayınlanan Yaz’ın Öyküsü oldu. Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu’nun da yer aldığı dizide Ekim karakterine hayat vermiştir.