La Casa De Papel 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix La Cada De Papel 4. sezon fragmanı yayımlandı!

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix La Cada De Papel 4. sezon fragmanı yayımlandı!

La Casa De Papel dizisinin 3.sezonunun heyecanlı sonundan sonra 4.sezon izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. La Casa De Papel 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix La Cada De Papel 4. sezon fragmanı yayımlandı! İşte detaylar...

Netflix platformu üzerinden yayınlanan ve platformun en sevilen dizilerinden birisi olan La Casa De Papel’in yeni sezonu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Oyuncu kadrosunda Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Esther Acebo, Itziar Ituñogibi isimlerin yer alığı ve ilk üç sezonda İspanya Merkez Bankasına ve İspanya Kraliyet Darphanesine yapılan soygunları anlatan dizi izlenme rekorları kırdı.

Üçüncü sezonun heyecanlı bitişinden sonra izleyiciler 4.sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyordu.Oldukça tehlikeli bir soyguna girişen ekibin başarılı olup olamayacağı merak konusu. Netflix 4.sezon tarihi olarak 3 Nisan 2020 tarihini belirlemişti ancak tanıtım fragmanı yayınlanmamıştı. Sonunda 4.sezonun ilk fragmanı da yayınlandı. Heyecan veren dizinin fragmanı aşağıda yer alıyor.

La Casa De Papel 4.Sezon Fragmanı: