Kuzey Yıldızı neden yayınlanmadı yok? 11 Nisan Kuzey Yıldızı yeni bölüm var mı?

Kuzey Yıldızı neden yayınlanmadı yok? 11 Nisan Kuzey Yıldızı yeni bölüm var mı?

Show TV televizyonlarında Kuzey Yıldızı neden yayınlanmadı yok, 11 Nisan Kuzey Yıldızı yeni bölüm var mı sorularının yanıtı merak edilmeye başlandı. İşte Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinin yeni bölüm takvimi.

Show TV ekranlarında Cumartesi günlerinin en fazla izlenen dizilerinden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 28. bölümünün 11 Nisan günü ekranlara gelip gelmeyeceği merak edilmeye başlandı. Dizi izleyicileri Google’da ‘’Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölümü 11 Nisan yayınlanacak mı, Kuzey Yıldızı yeni bölüm neden yayınlanmadı?’’ sorularının yanıtını araştırmaya başladılar.

Hafta sonunda milyonları ekran başına kilitleyen dizinin çekimleri coronavirüs nedeniyle ertelenmiştir. Geçtiğimiz hafta dizinin yeni bölümü ekranlara gelmiş ve izleyicileri şaşırtmıştı. Fakat dizinin stok bölümü olduğu için yeni bölümü ekranlara taşınmıştı. Dizi bu hafta ekranlara gelmeyecek ve onun yerine Güldür Güldür Show ekranlarda olacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. Bölüm neden yayınlanmadı?

Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu ve Cezmi Baskın gibi isimlerin rol aldığı Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisi virüs tehlikesi sebebiyle setlere ara verildiğinden yayında olmayacaktır. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

-

Güncel olaylar hakkında merak ettiğin tüm detayları Instagram’da da takip etmek için Gursesgazetesi’u hemen takip et

Sıcak gelişmeler, tarafsız yazarların kalemleriyle karşında! Gursesgazetesi Facebook grubuna hemen katıl, tüm haberleri anında öğrenmeye başla!