Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı? Kuruluş Osman bu hafta var mı, yok mu? ATV Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak?

Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı? Kuruluş Osman bu hafta var mı, yok mu? ATV Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak?

Korona virüs nedeniyle birçok dizi yayın hayatına ara vermişti. İzleyiciler Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı, Kuruluş Osman bu hafta var mı, yok mu ve ATV Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak sorularını araştırmaya başladı. Kuruluş Osman dizisi hakkında merak edilenler haberimizde.

ATV ekranlarının sevilen dönem dizisi Kuruluş Osman’ın yeni bölümü merakla bekleniyor. Osmanlı Devleti’nin kuruluş sürecinin anlatıldığı dizi her bölümüyle reyting rekorları kırıyordu. Dizinin çekimler korona virüs salgını nedeniyle durdurulmuştu. İzleyiciler dizinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor.

Kuruluş Osman yeni bölüm bu hafta Çarşamba günü yayınlanacak mı?

Korona virüs salgını nedeniyle birçok dizi yayınlarına ara vermiş ancak Kuruluş Osman dizisi 1 Nisan tarihinde yayınlanmıştı. Bu yayınının ardından maalesef Kuruluş Osman dizisi de çekimlerine ara verdi. Korona virüsü giderek etkisini arttırdı ve dizi çekimlerine ara verilmek zorunda kalındı.

Kuruluş Osman dizisinin bugün yayınlanması gereken 18. Bölüm fragmanı da yayınlanmadı. Kuruluş Osman dizisi bu akşam ekranlarda olmayacak. Sevilen dizinin 17. Bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kuruluş Osman 17. bölüm özeti

Kuruluş Osman dizisinin yayınlanan son bölümünde Osman Bey, Moğol ve Bizanslıların birleşmesini engellemeye çalışıyor. Dündar bu sırada yeni planlar hazırlıyor. Alişar Moğolların desteği alarak uç bölgelerde eski gücüne yeniden ulaşmak için isyan hazırlığındadır. Osman Bey’in yokluğunda Gündüz Bey’i de zor bir görev bekliyor. 17. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.

Sıcak haberleri anında öğrenmek için bizi Instagram’da da takip etmeye başla!

Kritik olaylar, sıcak gelişmeler, önemli duyurular her an karşında! Haberin kaynağı Gursesgazetesi’un Facebook Grubuna dahil olmayı unutma!