Kurban bayramında televizyon kanallarında neler olacak? Bayramda TV'de neler var?

Kurban bayramında televizyon kanallarında neler olacak? Bayramda TV'de neler var?

Kurban bayramına çok az bir zaman kalması ile beraber bu bayramı evde geçirmeyi planlayanların televizyon da takip ettiği bir kaç dizi için soruları var. Bayramda dizilerinin yayınlanacağını merak eden kişiler aynı zamanda hangi dizilerin yayınlanmayacağını merak etti.

Bu bayramda evde olacak vatandaşlarımızın en büyük eğlencelerinden biri ise televizyon izlemek olacaktır.

Bayramda diziler var mı?

Tüm İslam alemi için büyük bir önem taşıyan Kurban Bayramı, 11 Ağustos 2019 tarihinde başlıyor. Aileler arasında ve toplumumuzun birlik beraberlik duygularının arttığı bu bayramda televizyon dünyası ufakta olsa bir soluklanma şansı bulacak. En çok izlenen ve takip edilen diziler 1 haftalığına ekranlarda olmayacak. Dizilerin bu bayram haftasında ekranlara gelemsinin en önemli sebeblerinden birisi ise vatandaşların tatile ayırdığı zamanın çok olmasıdır. Durum böyle olunca kanalın reytingleri ister istemez geriliyor. Afili Aşk, Kimse Bilmez, Benim Tatlı Yalanım, Her Yerde Sen Tozkoparan ve Canevim dizileri ekranlara bir hafta ara verecek.

Bayramda Canevim ve Kimse Bilmez dizisi var mı yok mu?

Atv ekranlarının son zamanlarda en çok izlenen dizileri arasında Canevim ve Kimse Bilmez dizileri bulunmakta. Sevilen bu iki dizi kurban bayramı sebebi ile yayın hayatına 1 haftalık bir mola veriyor. Kurban bayramı boyunca yayınlanmayacak olan Canevim dizisinin yeni bölümü ise 19 Ağustos pazartesi günü Atv ekranlarında olacak. Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın başrol olarak görev aldığı dizi Kimse Bilmez'in yeni bölümü ise 20 Ağustos salı akşamı ekranlara dönerek seyircisi ile buluşacak.

14 Ağustos Afili Aşk Var mı Yok mu?

Yeni sezonun en iddialı yaz dizilerinden olan Afilli Aşk, kurban bayramı nedeni ile 1 haftalık tatil yapacak dizilerden, 14 Ağustos çarşamba günü ekranlara gelmesi gereken dizi bayram sebebi ile 21 Ağustos çarşamba günü Kanal D 'de olacak.

Kurban Bayramı 15 Ağustos Benim Tatlı Yalanım Var mı?

Star Tv'de perşembe akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen ve oyuncu kadrosunun ustalığı ile kendini sevdiren Benim Tatlı Yalanım dizisi bu bayramda yayınlamayıp, 1 hafta sonra 22 Ağustos perşembe günü ekranlara gelecek.

Kurban Bayramı haftasında Her Yerde Sen yayınlanacak mı?

Kurban bayramı boyunca tüm diziler yayın hayatlarına 1 hafta mola verecekler. Mola verecek dizilerden birisi de Fox Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Her Yerde Sen bayramda yayınlanmayıp 23 Ağustos cuma günü seyircisinin karşısına çıkacak.

Tozkoparan Dizisi Kurban bayramında yok mu?

Gençelerin büyük bir ilgi ile izlediği Tozkoparan diziside bayramda 1 hafta ara veren dizilerden birisi. Bayramın bitmesinin ardından 19 Ağustos pazartesi günü yeni bölümü ile kaldığı yerden devam edecek.