Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın hakkında bilgiler

Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın hakkında bilgiler

Kuaförüm Sensin Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın’ın kim olduğu merak ediliyor. Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın’ın kim olduğu belli oldu.

Kuaförüm Sensin yarışmasına yeni katılan Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın’ın kim olduğu izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın kimdir? Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın kaç yaşında? İşte detaylar.

Kuaförüm Sensin yarışmasına yeni yarışmacılar katıldı. Kuaförüm Sensin 32. Haftasıyla beraber yarışmaya Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın katıldı. İlk defa bu kadar ileri yaşta yarışmacılar yarışmaya katıldı. Bundan dolayı izleyiciler Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın’ın kim olduğunu merak etmektedir.

Kuaförüm Sensin yarışmasına 32. Haftada yeni katılan yarışmacılar belli oldu. Yarışmaya Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın katıldı. İlk defa yarışmaya bu kadar yaşlı isimler dahil edildi. Diğer yarışmacılara göre yaşları oldukça ileride olan bu ikilinin yarışmada nasıl bir performans sergileyecekleri gerçekten merak edilmektedir. Biz de sizler için bu yarışmacıların nereli olduğunu, kim olduğunu ve kaç yaşında olduğun araştırdık.

Kuaförüm Sensin Veli Taşağıl Kimdir?

Kuaförüm Sensin Veli Taşağıl kendisini ordinaryüz Veli olarak tanıtarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yarışmada bulunan yarışmacılardan Koray ile Bilal de Veli beye Veli amca diye hitap etti. Bilal ise Veli’nin elini öpmeye çalıştı. Bu durum esprili anların yaşanmasına neden oldu. Veli, programa katıldığı ilk gün herkesi ağlatacak olan hayat hikayesini anlattı. Herkes çok duygulandı. Veli Taşağıl 56 yaşındadır ve 47 yıldır kadın kuaförlüğü yapmaktadır.

Kuaförüm Sensin Neslihan Aydın Kimdir?

Yarışmaya yeni katılan kadın yarışmacı Neslihan Aydın ise 40 yaşındadır. Aydın 13 yıldır sinema sektöründe make-up artisti olarak çalışmaktadır. Yarışma ve yarışmacılarla ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.