Kuaförüm Sensin yarışması final ne zaman olacak? Yarışma sezon finali yapacak mı?

Kuaförüm Sensin yarışması final ne zaman olacak? Yarışma sezon finali yapacak mı?

Show TV’de yayınlanan Kuaförüm Sensin’in final yapabileceği söyleniyor. Kuaförüm Sensin yarışması final ne zaman olacak? Yarışma sezon finali yapacak mı? Yaz aylarında Kuaförüm Sensin’in formatında ve yayın saatinde değişikliğe gidilerek programın reytingleri yukarı çekilmişti.

Geçtiğimiz sezon Show TV’de başlayan ve yaz aylarında da ekranlarda olmaya devam eden Kuaförüm Sensin programı hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Kuaförüm Sensin’de 4 kuaför ve makyöz yarışmacı olarak haftanın kazananı olmaya çalışıyor.

Her yarışmacı günün konseptine uygun saç modeli yapmaya çalışıyor ve birbirlerini puanlıyor. Yarışmada 2 tane de jüri üyesi puanlama yapıyor ve günün kazananını belirliyor. Haftanın son gününde ise 10 bin TL’lik ödünü kazanan kuaför açıklanıyor ve en az puanı alan kişi eleniyor.

Kuaförüm Sensin Final Mi Yapacak?

Kuaförüm Sensin’de yaz aylarına girilirken formatta değişikliğe gidildi. Sunucu Özge Borak’ın yerine Gözde Kansu getirildi. Jüri üyesi olarak ise Adnan Serter ve Ayşegül Kartal yarışmaya dahil oldu. Bu sayede yarışmanın aşağıya düşen reytingleri yukarı çekildi. Ayrıca yaz aylarında programın yayın saati de değiştirildi.

Bu gelişmelerin ardından Kuaförüm Sensin’in reytingleri yukarı çekildi. Yarışmanın bu reytinglerle şu anda final yapması beklenmiyor. Ancak Kuaförüm Sensin’in kısa bir sezon finali yapacağı söyleniyor.