Kötü Kız Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Burcu Özberk Kimdir? Rol Aldığı Yapımlar

Kötü Kız Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Burcu Özberk Kimdir? Rol Aldığı Yapımlar

Kötü Kız dizisi Zeynep karakteri kim? Zeynep karakterinin gerçek adı ne? Kaç yaşında ve sevgilisi var mı? Zeynep karakterine hayat verecek tecrübeli ismin kim olduğu ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Kanal D ekranlarında yaz sezonunda yayınlanma planı yapan Kötü Kız dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Dizinin başrol oyuncusu olarak Burcu Özberk ile anlaşmaya varıldığı belirtiliyor. Dizide Zeynel Yılmaz karakterine hayat vereceği öğrenilen Burcu Özberk’in kariyer hayatı da ortaya çıktı.

Zeynep Yılmaz Karakter Detayları

Güzel ve çekici bir kız olan Zeynep, bütün zorlukları tek başına göğüslemektedir. Hayatında her şey rutin olarak ilerlemekteyken birisine aşık olur ancak bu aşk ona kötü günler yaşatacaktır. Üstelik Zeynep buna rağmen aşkından vazgeçmeyecektir.

Burcu Özberk Kimdir?

Burcu Özberk, 1989 Eskişehir doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitimlerini tamamlayan Özberk, 1.62 cm boyundadır. Henüz küçük yaşlarda oyunculuk hayatına başlayan Özberk, ünlü senaristlerin ilgisini çekmiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde yıldızını parlatan Burcu Özberk, daha sonra Güneşin Kızları dizisinde Nazlı karakteriyle tanışmıştır.

Başarılı bir performans sergileyen Özberk, Ailem ve Şahane Damat dizilerinde de rol almıştır. Hercai dizisinde de rol alan Burcu Özberk, Kötü Kız dizisine başrol oyunculuğu teklifini kabul etmiştir.