Koca Yusuf Filmi ne zaman vizyona girecek? Koca Yusuf nerede çekiliyor? Film oyuncuları, film konusu ve vizyon tarihi

Koca Yusuf Filmi ne zaman vizyona girecek? Koca Yusuf nerede çekiliyor? Film oyuncuları, film konusu ve vizyon tarihi

Çağatay Ulusoy ve Jessica May ikilisini bir araya getiren Koca Yusuf filmi ne zaman vizyona girecek, Koca Yusuf nerede çekiliyor? İşte film oyuncuları, film konusu ve vizyon tarihi ile ilgili detaylar.

Koca Yusuf filmi için hazırlıklar büyük bir hızla sürerken oyuncu kadrosunda yer alacak isimler de belli olmaya başladı. Başrol oyuncuları için Çağatay Ulusoy ve Jessica May ile anlaşmaya varılan Koca Yusuf yapımcıları diğer roller için de hazırlıklarını sürdürüyor.

İhsan Karademir’in yapımcılığını ve Murat Saraçoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu Koca Yusuf filmi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya başladı.

Koca Yusuf oyuncu kadrosunda kimler var?

Koca Yusuf oyuncu kadrosunda henüz yalnızca başrolünü üstlenecek Çağatay Ulusoy ve Jessica May biliniyor. Koca Yusuf karakterine Çağatay Ulusoy, Erika karakterineyse Jessica May hayat verecek.

Çağatay Ulusoy kimdir?

1990 yılında dünyaya gelen Çağatay Ulusoy, 2010 Best Model of Turkey birincisi olmuştur. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünü kazanmıştır. Alya Algan’dan oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Ulusoy, Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk dersleri almıştır. 2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterine hayat veren Ulusoy, bu performansla kitleleri arkasına almayı başarmıştır.

2011 yılında Anadolu Kartalları filminde rol alan Ulusoy; Medcezir, İçerde ve Hakan Muhafız dizilerinde de rol almıştır. Ünlü oyuncu şimdilerde Koca Yusuf filminde Yusuf karakterine hayat verecek. Ünlü oyuncunun bu karaktere hayat verebilmek için güreş sporunu öğrenmeye başladığı ve kilo aldığı biliniyor.

Jessica May kimdir?

1993 yılında Brezilya Paranacity şehrinde dünyaya gelen Jessica May, Türkiye’de ilk kez Yeni Gelin dizisinde rol almıştır. Dizide Bella karakterine hayat veren May’in yabancı olması ve sevimli Türkçesi kısa süre içerisinde kitleleri arkasına almaya yardımcı olmuştur. Ünlü oyuncu ilk film projesi olan Koca Yusuf için kolları sıvadı.

Koca Yusuf ne zaman vizyona girecek?

Koca Yusuf film çekimlerinin 2020 yılının Mart ayında yapılması bekleniyor. Her şey eğer yolunda giderse 2020 Mart ayına kadar oyuncu kadrosundaki pürüzler giderilirse filmin 2020 Mayıs’ta vizyonda olması hedefleniyor.