Kızım Dizisi Bitti mi? Yayından Kaldırıldı mı? Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak? Tv8 Kızım Dizisi Final Kararı Aldı!

Kızım Dizisi Bitti mi? Yayından Kaldırıldı mı? Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak? Tv8 Kızım Dizisi Final Kararı Aldı!

TV 8 ekranlarında seyirci ile buluşan Kızım dizisinin yayından kaldırılacağı dedikoduları gündemde. Bu haberimizde dizinin neden final yapacağı ve ne zaman final yapacağı sorularını cevaplandırdık.

Kızım Dizisi Bitiyor Mu?

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Kızım dizisi için karar verildi. Başrollerini Buğra Gülsoy , Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı dizi ekranlara veda ediyor. Dizinin final yapmasıyla ilgili tüm ayrıntıları siz değerli okurlarımız için yazımızda açıkladık.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv8 Kanalında yayınlanan dizi ilk olarak Çarşamba günleri ekrana gelmeye başlamıştı. Dizi başlarda iyi reyting almasına rağmen günü değiştirilip Cuma gününe alınmıştı. İlerleyen bölümlerle reyting oranını daha da yükselten dizinin gelecek sezonlar da ekranlarda görüleceğine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak Cuma günleri ATV’de yayınlanmaya başlayan Hercai dengeleri altüst etti ve dizi reyting kaybı yaşamaya başladı. Ve bu reyting kaybı da beraberinde final kararını getirmiş oldu.

Sonuç itibari ile dizi Mayıs ayında sevenlerine ve ekranlara veda edecek . Ancak Survıvor’un yayın akışına göre tarih ve bölüm sayılarında değişiklikler olabilir. Bu konuyla ilgili henüz net bir yorum yapamayız.