Kırmızı Oda Menekşe ölecek mi? Garip Menekşe'yi öldürecek mi? Melisa Berberoğlu diziden ayrılacak mı?

Kırmızı Oda Menekşe ölecek mi? Garip Menekşe'yi öldürecek mi? Melisa Berberoğlu diziden ayrılacak mı?

Kırmızı Oda’nın son bölümü nefesleri kesti. İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ederken Kırmızı Oda Menekşe ölecek mi, Garip Menekşe’yi öldürecek mi ve Melisa Berberoğlu diziden ayrılacak mı sorularını araştırıyor.

Kırmızı Oda dizisi yayınlandığı günden itibaren ilgiyle takip ediliyor. Dizide gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek hazırlanan konular işleniyor. Dizinin bu haftaki bölümünde Gazino patronu Garip’in aşık olduğu çalışanının kendisini aldattığını düşünmesi sonucu öldürmek istemesi işlenmişti.

Kırmızı Oda Menekşe ölecek mi? Galip Menekşe’yi öldürdü mü?

Dizide her hafta farklı hikayeler anlatılırken, her hafta farklı oyuncular diziye dahil oluyor. Dizide son olarak Celil Nalçakan yer aldı ve oyuncu performansıyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Kendisini aldatan sevgilisini öldüren Garip karakterini canlandıran Nalçakan, yaşadıklarını anlatıyor. Dizide bu hafta Garip’in sevgilisi Menekşe’yi öldürüp öldürmeyeceği görülecek. Garip öfkesine hakim olamayacak ve Menekşe’yi öldürecek.

İzleyiciler Menekşe ve Garip’in hikayesini çok sevmişti. Ancak Garip bu haftaki bölümde Menekşe’yi öldürecek ve Menekşe diziden ayrılacak.