Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm neden yayınlanmadı? 3 Temmuz 2019 Atv kim milyoner olmak ister neden yok?

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm neden yayınlanmadı? 3 Temmuz 2019 Atv kim milyoner olmak ister neden yok?

Atv ekranlarının fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölüm neden yayınlanmadı, 3 Temmuz 2019 Atv Kim Milyoner Olmak İster sorularının yanıtı ortaya çıktı. İşte fenomen yarışmada bir milyonluk sorunun görüleceği tarih.

Atv ekranlarının en çok izlenen yapımlarından bir tanesi olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 3 Temmuz günü niçin yayınlanmadığı merak konusu oldu. Hafta içi her gün Çarşamba ekranları saat 20.00’de izleyicilerle buluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümünde 1 milyon TL’lik soru açtırılacaktı. O sırada yarışmacı son soruya kadar geldi ve 1 milyon TL’lik soru çok uzun bir süre sonra yeniden görülecektir. Ancak soru tam açılacakken ‘’gong’’ sesi geldi ve bundan dolayı yarışma tamamlanamadı. Bundan dolayı bir sonraki bölümde final sorusunun ve yanıtının ne olduğu büyük bir merak konusu oldu.

Kim Milyoner Olmak İster Niçin Yok?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması geçtiğimiz hafta sezon finali bölümüyle televizyon ekranlarına geldiği için bu hafta ekranlarda olmayacak. Kısa bir tatil arasına giren yarışmanın yaklaşık 1 aylık süre sonra yeniden Atv ekranlarına geleceği ön görülüyor. 1 milyon TL’lik soru ve sorunun yanıtı da ancak 1 ay sonra program yeniden başladığında öğrenilebilecek.