Khontkar kimdir? Sürtüğe Bak şarkısı ve video klibi ile rekora koşuyor!

Khontkar kimdir? Sürtüğe Bak şarkısı ve video klibi ile rekora koşuyor!

Khontar son şarkısı Sürtüğe Bak ve video klibiyle rekora koşuyor. Khontar kimdir, Khontar’ın Sürtüğe Bak şarkısı Youtube’da milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Yakın bir zamanda Sürtüğe Bak şarkısını çıkaran rapçi Khontar büyük tepki toplamıştı. Son dönemin en fazla konuşulan rapçilerinden olan Khontar, son şarkısının klipi ve sözleriyle gündem olmuştu. Khontar’ın Sürtüğe Bak adlı şarkısının klipi Youtube’da izlenme rekorlarına koşuyor.

Khontar’ın Sürtüğe Bak şarkısının klipi Youtube’da +18 olarak yayınlanmıştı. Klipte cinsel sahnelerin olduğu şarkı Dünya Kadınlar Günü’nden bir gün önce yayınlanmıştı. Sürtüğe Bak şarkısı hem sosyal medyada hem de normal hayatta büyük tepki topladı. Şarkıya tepkiler artsa da, bu şarkı şu anda Youtube’da 2 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Khontar Kimdir?

Asıl ismi Onur Dinç olan Khontar, 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Henüz küçük yaşlardayken rape ilgi duyan şarkıcı, müzik teorisi eğitimi aldı ve daha sonra evinde müzik stüdyosu kurdu. Şarkılarını kendi evinde üreten Khontar 2010 yılında Crimeland adlı albümle müzik dünyasına giriş yaptı. 2012 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Müzik Teknolojileri bölümünü kazanan Khontar, eğitimine devam ederken şarkılarını da çıkarmayı sürdürdü.