Kanunsuz Topraklar dizisindeki Davut kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisindeki Davut kimdir?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinde Davut karakteri kimdir izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizide Davut karakterini canlandıran Uğur Güneş hakkında bilgileri haberimizde derledik.

Fox TV’nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar, yayınlanan ilk bölümü ile izleyiciden olumlu tepkiler aldı. Başrollerinde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’nin yer aldığı Kanunsuz Topraklar, bir dönem dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin başkarakterlerinden biri olan Davut’u başarılı oyuncu Uğur Güneş canlandırıyor.

Kanunsuz Topraklar Davut kimdir?

Zonguldak’ta orta gelirli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Davut, bir madende işçi olarak çalışmaktadır. Sert ve lider kişiliği tanınan bir karakter olan Davut’a, Bir Zamanlar Çukurova dizisinden tanıdığımız Uğur Güneş hayat vermektedir.

Uğur Güneş kimdir?

Uğur Güneş, 10 Kasım 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi mezunu olan oyuncu ilk olarak İsimsizler dizisi ile tanınmıştır. Televizyon ekranlarındaki birçok yapımda rol alan oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Yılmaz karakteriyle büyük bir üne sahip olmuştur.

Uğur Güneş’in rol aldığı yapımlar

Yeniden Başla (2011)

Şeytan-ı Racim (2013)

Urfalıyam Ezelden (2014)

Diriliş Ertuğrul (2015)

Seddülbahir 32 Saat (2016)

İsimsizler (2017)

Bir Zamanlar Çukurova (2018-2021)

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu (2019)

Kanunsuz Topraklar (2021)