Kanal D Yaralı Kuşlar Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Dizi Bitecek Mi? Final Tarihi Belli mi?

Kanal D Yaralı Kuşlar Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Dizi Bitecek Mi? Final Tarihi Belli mi?

Yaralı Kuşlar dizisi Kanal D ekranlarında Pazartesi gününde yayın hayatına başladı. Yaralı Kuşlar dizisi erken final mi yapacak? Yaralı Kuşlar bitecek mi? Yaralı Kuşlar ilk bölümünde aldığı reytinglerle hayal kırıklığı yarattı. Dizinin devam edebilmesi için reyting oranlarını yükseltmesi gerekiyor.

Yaralı Kuşlar dizisi 1 Nisan’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizi 1 Nisan Pazartesi günü başladı ve hafta içi her gün yayınlanacak. Yaralı Kuşlar dizisinde birçok tecrübeli oyuncunun yanında, ekranlara ilk kez çıkan oyuncular da var. Bu dizi yeni oyuncuların kendilerini tanıtmaları için bir avantaj olarak kabul ediliyor. Yeni kadrosuyla yayın hayatına giren dizi sevilirse ekranlarda kalacak. Ancak yeni oyuncularla birlikte istenilen reytinglere ulaşılamazsa erken finalde yapılabilir.

Dizinin yapımcılığını Stellar Yapım üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Tabak yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda da şu kişiler yer almaktadır: Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı, Cemre Melis Çınar, Emre Çaltılı, Hasan Ballıktaş, Canan Karanlık, Sezgin Irmak, Tuğba Tutu, Emek Büyükçelik, Nuray Erkol, Ceren Yavuz, Ozan Turan, Mert Ateş, Erdem Eren Ayaz, Sayid Ege Yıldırım, Ada Çapa.

Dizinin konusu ise küçük bir çocuk olan Ömer’in başından geçenler üzerine kurulu. Ömer seneler önce anne ve babasından ayrılmak zorunda kalır ve kötü bir hayata girer. Ömer Meryem’le karşılaşır ve hayatı bir anda yön değiştirir. Meryem’in babası Ömer’i kabullenmez ve onu dilendirerek eziyet eder. Meryem ise onu korumak için elinden geleni yapar. Meryem kardeşi Ömer’in gerçek ailesine ulaşabilecek mi? Levent oğlu olmadan nasıl yaşayacak? Bu sorular dizinin ilerleyen bölümlerinde yanıt bulacak.

Yaralı Kuşlar dizisi hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yaralı Kuşlar’ın rakipleri arasında Esra Erol, Yemekteyiz, Zuhal Topal’ın sunduğu programlar var. Dizinin bu programlar karşısında nasıl bir reyting elde edeceği merak ediliyor. Dizinin bu durumu erken final yapmasına bile sebep olabilir.

Yaralı Kuşlar ilk bölümünde aldığı reytinglerle listede 48. sırada kendisine yer buldu. Dizi bu reytingleri almaya devam ederse yayın hayatı fazla sürmeyebilir.