Kanal D Hekimoğlu dizisi ne zaman başlıyor? Hekimoğlu 1. bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

Kanal D Hekimoğlu dizisi ne zaman başlıyor? Hekimoğlu 1. bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

ABD yapımı House M.D. dizisinden uyarlanan Kanal D Hekimoğlu dizisi ne zaman başlıyor? Duyurulduğu ilk andan itibaren yoğun bir ilgi toplamayı başaran Hekimoğlu 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

ABD’de büyük bir ilgiyle izlenen House M.D. dizisinin Türkiye’ye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisi için geri sayım başladı. İlk tanıtımı yayınlandıktan sonra büyük bir ilgi görmeyi başaran Hekimoğlu dizisi her geçen gün daha fazla konuşuluyor. Merakla beklenen dizinin yeni tanıtımı kısa bir süre önce resmi olarak yayınlandı ve heyecan kat be kat arttı.

Başrolünü; Timuçin Esen, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım ve Okan Yalabık gibi isimlerin üstlendiği öğrenilen Hekimoğlu dizisinin yönetmenliğini Hülya Gezer üstleniyor.,

Timuçin Esen beklentileri yükseltti

Müslüm’de rol aldıktan sonra büyük bir ün kazanan ve kitleleri arkasına almayı başaran Timuçin Esen, House karakterine hayat verecek. Ünlü oyuncunun fragmanlarda dahi sergilediği performans büyük bir beğeni topladı. ABD’de reytingleri alt üst etmeyi başaran House M.D. dizisinin Türk uyarlaması şimdiden büyük bir ilgiyle bekleniyor.

Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Hekimoğlu fragmanında dizinin başlayacağı tarih için ‘’Çok Yakında’’ ifadesi kullanıldı.