Kanal 7 Masum dizisi konusu, oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler

Kanal 7 Masum dizisi konusu, oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerine bir yenisi ekleniyor.Kanal 7'de Masum dizisi yayınlanmaya başlayacak! Masum dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler haberimizde yer alıyor..

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinden biri olarak karşımıza çıkacak olan Masum dizisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Hindistan’da 7 sezon boyunca yayınlanan dizinin İkimizin Yerine dizisinin bitmesinin ardından yerini alacağı tahmin ediliyor. 23 Mart 2020 Pazartesi günü saat 16.10’da izleyici ile buluşacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Giaa Manek, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Sing ve Rupal Patel gibi isimler bulunurken yönetmenliğini ise Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar yapıyor.

Dizinin konusuna bakıldığında Gopi adında sakin, çekingen ve eğitim almamış bir kızın üvey kardeşi tam tersi karaktere sahip Raşi ve üvey annesi tarafından Gopi’ye yapılanlar işlenmektedir.

Gopi’nin üvey kardeşi Raşi, Gopi’yi evlat edinmelerinden itibaren ondan nefret etmektedir. Aham ise Gopi ile istemeye istemeye evlenen zengin bir adamdır. Gopi, Aham’ın annesi Kokila tarafından yetiştirilerek Aham’a kabul ettirilmiştir.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Giaa Manek (Gopi)

1986 Hindistan doğumlu olan Giaa Manek’in çok fazla tecrübesi bulunmamaktadır. Daha önce bir defa komedi filminde oynamıştır.

Devoleena Bhattarjee (Yeni Gopi)

1985 Hindistan doğumlu olan güzel oyuncu pek çok yapımda rol almış ve dansçılıkla uğraşmaktadır.

Rucha Hasabnis (Raşi)

1988 Hindistan doğumlu olan Rucha ilk olarak Marati yapımında rol almıştır. Pek çok yapımda rol alan deneyimli oyuncu aynı zamanda pek çok ödüle de sahiptir. 2015 yılından bu yana da evlidir.

Muhammed Nazım (Ahem)

1986 Hindistan doğumlu Nazım, modellik şarkıcılık ve oyunculuk yapmaktadır. İlk olarak Shaurya Aur Suhani yapımında rol alan oyuncu pek çok yapımda rol almıştır.

Vishal Singh (Jigar)

1985’te Hindistan’da dünyaya gelen Vishal, Kuch İs Tara dizisindeki Ayan karakteri ile bilinir hale gelmiştir.

Rupal Patel (Kokila)

1975’te doğan Patel, Uluslararası Drama Okulu’ndan mezun olarak pek çok yapıma imza atmıştır.

Tanya Sharma (Mira)

1995 doğumlu genç oyuncu dizide Gopi’nin kızına hayat vermektedir.

Dizinin ilk bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır: