Kağıt Ev kitap özetine göre Kağıt Ev nasıl bitiyor?

Kağıt Ev kitap özetine göre Kağıt Ev nasıl bitiyor?

Star TV’de bu akşam yayın hayatına başlayan Kağıt Ev dizisi seyirci tarafından merak ediliyor. Dizi bilindiği üzere kitaptan uyarlanma bir yapım olacak. Hal böyle olunca seyirci “Kağıt Ev kitap özetine göre Kağıt Ev nasıl bitiyor?” sorusuna cevap arıyor. İşte, detaylar…

Her Pazartesi akşamı Star TV’de ekranlara gelecek olan Kağıt Ev dizisinin uyarlama olduğu Kağıt Ev kitabı seyirci tarafından oldukça merak ediliyor. Arjantinli yazar Carlos Maria Dominguez Kağıt Ev kitabından uyarlanmış olan Kağıt Ev isimli dizinin finali de uyarlandığı kitap ile beraber ortaya çıkacak gibi görünmekte.

Bu akşam Star TV’de yayın hayatına başlayan, Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu gibi usta oyuncuların yer aldığı Kağıt Ev dizisi büyük bir heyecan ile bekleniyor. Peki, Kağıt Ev nasıl bitecek? Kağıt Ev kitap özetine göre Kağıt Ev nasıl bitiyor?

Kağıt Ev kitap özeti

Kağıt Ev isimli kitap ülkemizde oldukça fazla ilgi gören kitaplar içinde yer almakta. Arjantin asıllı yazar Carlos Maria Dominguez’in yazdığı kitap, karakterlerden bir tanesinin kitapçıya gidip şiir kitabı alması ve aldığı o kitabı okumaya başlaması ile beraber başlıyor. Fakat bu karakter kitaba başladığı anda bir arabanın altına kalarak vefat ediyor. Hayatını kaybetmiş olan bu karakter aslında bir profesördür ve kitabın kurbanlarından bir tanesi olmuştur. Hayatını kaybeden profesörün yerine yeni bir profesör atanır ve hikaye de bu atanma sonrasında başlar. Yaşanan olayların gizemini çözmeyi isteyen meraklı bir kişi ise olay ile hikayeyi araştırmaya başlar.

Kağıt Ev nasıl bitiyor?

Kağıt Ev dizisi ve kitabı arasında çok fazla bir benzerlik yok. Dizi kitaptaki gibi bir profesör ile ailesinin yaşamını anlatıyor olsa bile iki hikayenin ilerleyişi farklı. Bu yüzden dizi ile kitabın bitişinin farklı olacağı düşünülüyor.