İstanbullu Gelin Esma Öldü mü?

İstanbullu Gelin Esma Öldü mü?

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'de şok gelişme. 31 Mayıs 2019 Cuma günü ekranlara gelecek olan final bölümünde Esma'nın ölmesi ile konakta moraller bozuluyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Cuma akşamlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin final yapıyor. geçtiğimiz hafta yayınlanan 86. bölümde, Esma uzun bir aradan sonra konağa geri döndü. Bu durum herkes tarafından tuhaf karşılansa da birarada olma fikri herkesi sevindirmişti. Adem'in evlenmesi ve çocuk sahibi olmak istemesi ailenin mutlu olmasını sağlarken, Süreyya ise kendine . yeni çıkışlar aramaktaydı. Adem ve Güneş'in evliliği ise Dilara cephesinde yıkıma neden olmuştu. Dilara ne kadar hoş karşılamış gibi görünse de hayalleri yıkılmıştı. 86. bölüm ile Süreyya'nın katil olduğu düşüncesi de gerçekliğini kaybetti ve bu düşüncenin sadece bir kabul olduğu açıklığa kavuştu.

Bu hafta 87. bölüm ile ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin final bölümü ile 31 Mayıs 2019 Cuma günü saat 20:00'da ekranlarda olacak. Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver'in yer aldığı dizide Esma karakteri ölüyor. Esma'nın ölümü sonrası Boran Ailesini zor zamanlar bekliyor. Esma'nın ölümünü haber alan aile bireyleri, zor anlar yaşıyor. Esma'nın en büyük isteği olan aileyi birarada tutma isteği, ölümünden sonra da Boranların en büyük amacı olmaya devam edecek gibi görünüyor.