Işığın Prensesi Neden Yok Neden Yayınlanmadı? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Işığın Prensesi Neden Yok Neden Yayınlanmadı? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

TRT 1'in sevilen dizisi Işığın Prensesi neden yayınlanmadı? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizini takipçileri merakla yeni bölümü beklemekte, yeni bölüm neden yayınlanmadı..

Işığın Prensesi Neden Yayınlanmıyor?

TRT ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Işığın Prensesi 23 Nisan salı günü yayınlanmadı. Dizinin sıkı takipçileri dizinin neden yayınlanmadığını ve ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar. Peki Işığın Prenses’i dizisi neden yayınlanmadı?

TRT ekranlarında 23 Nisan dolayısıyla ekranlara gelmeyen Işığın Prensesi dizisinin yerine 23 Nİsan Çocuk Şenliği Gala programı yayınlandı. Dizinin 24 Nisan günü 17. bölümü ile ekranlarda olması bekleniyor.

Işığın Prensesi Konusu ve Kadrosu

Kore’nin siyasi çalkantılarından geçtiği bir dönemde Prenses’in entrikalar ve zorluklar içinde bir aşk hikayesi anlatılıyor. Kore çevresindeki düşmanlardan nefes almaya çalışırken bir kâhin kehanette bulunur. Kehanette ülkeyi çok zor ve karanlık dönemlerin beklediğini ve bu zor dönemlerden kurtaracak kişiyi işaret eden cümleler yazmaktadır. Prenses hiçbir şeyden habersiz bir şekilde sarayda babası, annesi ve kardeşi ile mutlu yaşamaktadır.

Veliaht Prens ise ülkeye Kral olmak istemektedir. Yanındakilerin Kral’ı zehirlemesi ile birlikte ülkeye Kral olur bununla birlikte felaketler başlar. Önce eski Kral’ın oğlu ve kızı öldürülür. Sonrasında ise Prenses olarak kız geri döner. İşler bundan sonra eskisi gibi olmayacaktır