Hercai yeni sezonu ne zaman başlıyor?

Hercai yeni sezonu ne zaman başlıyor?

Atv ekranlarında yayınlanan Hercai geçtiğimiz sezon televizyon ekranlarına damgasını vurmayı başardı. 12 bölüm yayınlandıktan sonra sezon arasına giren fenomen yapımın yeni sezon başlangıç tarihi ortaya çıktı.

Geçtiğimiz sezon televizyon ekranlarında reytinglerde birinci sırayı bırakmayan ve 12 bölüm ekranlarda kalarak sezon arası veren Hercai dizisi büyük başarılara imza attı. Hercai dizisinde Mardin Midyat’ın en güçlü ailelerinden bir tanesi olan Şadoğulları’nın torunlarından bir tanesi olan Reyyan ve yıllar öncesinde öldürülen anne ve babasının intikamını almak için mücadele eden Miran’ın aşk hikayesi anlatılıyor. Başrolünü Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in üstlendiği fenomen dizinin yeni sezonu için büyük bir heyecan oluşmuş durumda.

Hercai Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

31 Mayıs günü sezon arası veren Hercai dizisi 20 Eylül günü yeni sezonuyla Atv ekranlarında yayın hayatına devam edecek.

Hercai Dizisinin Finalinde Ne Oldu?

Miran, Reyyan’dan yaşananları açıklayabilmek ve Reyyan’ın güvenini kazanabilmek için yirmi dört saat vakit ister. Miran, Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşı karşıya kalır ve Reyyan’ın yerini öğrenmiş ve kızını teslim almak isteyen Hazar karşısında Miran’ı görür. Reyyan, Azat’ın Gönül’ü kaçırdığını öğrenir ve öte yandan Azat ile işbirliği yaptığını düşünmekte olan Gönül beklenmedik bir yanıtla karşı karşıya kalınca son hamlesini yapar ancak bu hamle olayları sürpriz bir noktaya taşıyacaktır.