Hercai Dizisi Gönül Aslanbey Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Oya Unustası Rol Aldığı Yapımlar

Hercai Dizisi Gönül Aslanbey Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Oya Unustası Rol Aldığı Yapımlar

ATV kanalında her Cuma günü akşam 20.00’da yayınlanmakta olan Hercai dizisi Gönül Aslanbey Kimdir? Gönül Aslanbey hakkında pek çok şey izleyiciler tarafından merak edilmektedir. İşte Gönül Aslanbey hakkındaki detaylar ve daha fazlası…

Hercai Dizisi Gönül Aslanbey Kimdir?

Her Cuma akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve iyi bir grafik çizen Hercai dizisinde Gönül Aslanbey karakterini Oya Unustası canlandırmaktadır. Oya Unustası 1988 senesinde Dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu güzel oyuncu asıl olarak İzmirlidir. Oradan önceki geçmişi ise Selanik ve Bulgaristan’a dayanmaktadır. Göçmen asıllı güzel oyuncunun 2 ablası ve 1 ağabeyi olduğu bilinmektedir. Oya Unustası Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümünden mezun olmuştur.

Daha önceden Ayla Algan’ın kendisinden oyunculuk ve sahne sanatları eğitimi aldığı bilinen güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Beyaz Karanfil isimli dizide elde etmiştir. Sonrasında ATV ekranlarında yayınlanan Masum Değiliz isimli yapımda yer alan Oya Unustası daha birçok farklı yapımın oyuncu kadrosunda bulundu. Bu yapımlar aşağıda sıralanmıştır.

2018 - Diriliş Ertuğrul (Sugay) (TV Dizisi)

2018 - Masum Değiliz (Ceyda Koruhan) (TV Dizisi)

2015 - Kalbim Ege'de Kaldı (Zeliş Gıpgıp) (TV Dizisi)

2014 - Beyaz Karanfil (Nergis) (TV Dizisi)

2013 - Sevdaluk (Gülben Gedik) (TV Dizisi)

2011 - İzmir Çetesi (Duru) (TV Dizisi)

2010 - Kaybedenler Kulübü (Bardaki Kız)(Sinema Filmi)