Hercai Dizisi Caner Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Sarp İkiler Hakkında Bilgiler

Hercai Dizisi Caner Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Sarp İkiler Hakkında Bilgiler

Hercai dizisinin oyuncu kadrosu güçlenmeye devam ediyor. Her geçen gün oyuncu kadrosu genişleyen diziye Caner adında bir karakter eklendi. Hercai dizisi Caner kimdir? İşte Nigar’ın asker oğlu Caner’in gerçek adı ve bilgileri…

ATV ekranlarında merakla takip edilen Hercai dizisi seyircileri yine ekrana bağlamayı başardı. Diziye her aşamada yeni oyuncular katılıyor ve heyecan daha da artıyor. En son yayınlanan bölümde ise Nigar’ın oğlu Caner diziye eklendi.

Reyhan’ın Azad ile evlenip evlenmeyeceği merak edilirken, Reyhan bunu yapmayacağını bir mektup bırakarak Azad’a ulaştırdı. Gece karşısına çıkan Miran’a da tekrardan söylemek istediğin var mı diye Gönül olayını sorgulasa da Miran yine evliliğinden bahsetmedi. Reyhan bu olay karşısında gözleri dolu halde oraya gelen babasının yanında giderken Miran’a da bitti mesajını vermiş oldu.

Miran ise Hazar Şadoğlu ile annesinin mezarı başında geçmişin hesabını sordu. Hazar onları öldürmediğini söylerken diğer taraftan da annesine aşık olduğunu gizlemedi. Bu konuşma karşısında Azize’nin karşısına çıkan Miran, oyuna geldiğini söyleyerek onu tekrardan kandırdı.

Bütün bu olaylar sonrasında Caner diziye katıldı. Nigar uzun bir zamandır özlediği evladını aradığını öğrenince çok mutlu oldu. Gül de hemen abisiyle konuşmak istedi. Nigar ise evladıyla konuşurken çok mutluydu. Ancak onu bekleyen sürprizi bilmiyordu. Caner annesine büyük bir sürpriz yaptı ve annesinin karşısına çıktı. Bu duygusal sahnelerden etkilenen seyirci sayısı çok fazla oldu.

Hercai dizisinde Caner karakterini Sarp İkiler canlandırmaktadır. Ekranların yeni yüzü olmaya hazırlanan oyuncunun diziye etkisinin büyük olması bekleniyor.