Hercai 2. sezon ne zaman başlayacak? Atv Hercai dizisi yeni sezon tarihi

Hercai 2. sezon ne zaman başlayacak? Atv Hercai dizisi yeni sezon tarihi

Atv ekranlarının fenomen yapımı Hercai 2. sezon ne zaman başlayacak ve Atv Hercai dizisi yeni sezon tarihi ortaya çıktı mı sorularının yanıtı açıklandı. Sezon arasına giren Hercai dizisinde bir flaş ayrılık yaşandığı da öğrenildi.

Sezon finali yaparak ekranlara ara veren Hercai dizisi, milyonları televizyon ekranlarına kilitlemişti. Fenomen dizinin son bölümünde Reyyan, Miran’a şans vermiş ve Reyyan’ı yeniden kazanmak isteyen Miran, elinden gelen her şeyi yapmıştır. İkili arasında eğlenceli anlar yaşanır ve Hazar, kızı için Miran’ın karşısına dikilir ve Gönül Azat’a doğrulttuğu silahı ateşler. Reyyan ve Miran ise aşklarına sil baştan başlama kararı almıştır.

Fenomen dizi yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren çok büyük bir başarıya imza atmıştır. Mia Yapım imzasıyla ekranlara taşınan dizide başrolü Akın Akınözü ile Ebru Şahin üstleniyor. Her Cuma Atv ekranlarında yayınlanan dizide bazı isimlerle yolların ayrılacağı öğrenildi.

Senarist Diziden Ayrıldı

12 bölüm ekranlarda olduktan sonra sezon arasına giden Hercai dizisinin senaristlerinden Eda Tezcan, sosyal medya hesabı üzerinden projeden ayrıldığını duyurdu.

Hercai Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Fenomen dizi 31 Mayıs günü sezon finaliyle ekranlara ara vermişti. Yeni sezon başlangıç tarihi ise 20 Eylül olarak açıklanmıştı. Hercai dizisi 2. Sezonu 20 Eylül 2019 Cuma günü itibariyle atv ekranlarında olacak.

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi Mardin’in Midyat ilçesinde çekilmekte ve şehrin büyüleyici kültürel dokusu da çok iyi bir şekilde anlatılıyor. Özellikle de Aslanbey ile Şadoğlu ailelerinin yaşadığı konaklar izleyicilerin dikkatini çekiyor. Birçok kişi dizide yer alan dokunun Midyat Konuk Evi müzesi olarak biliyor. Ancak Sıla Konuk Evi ismi, Türkiye’nin en önemli dizilerinden bir tanesi olan Sıla’nın bu konakta çekilmesinden kaynaklanıyor.

Hercai Dizisinin Konusu

Mardin Midyat’a iş insanı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na büyük bir teklifle gelir ve torunu Reyyan’ı ister. Ona bir torun verecek ancak istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı kendi planlarına ikna edebilmek için büyük bir çaba sarf eder. İki erkek arasındaki konuşmalar merakla beklenirken, gelecek haberler Reyyan ve Yaren’in hayatını baştan aşağı değiştirecektir.

Hercai Oyuncu Kadrosu

Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrolünü üstlendiği Hercai dizisinde; Gülçin Santırcıoğlu, Ayda Aksel, Serdar Özer, Oya Unustası, İnci Şen ve Tansu Taşanlar gibi isimler rol alıyor.