Her Yerde Sen Dizisi Jenerik Müziği! Fox Tv Her Yerde Sen Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Her Yerde Sen Dizisi Jenerik Müziği! Fox Tv Her Yerde Sen Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yaz ayları yaklaştıkça yeni diziler gündeme geldi. Fox ekranlarına gelecek olan Her Yerde Sen dizisinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Dizinin jenerik müziği netleşti. Çok yakında seyirciyle buluşacak olan dizi hakkında merak ettikleriniz haberimizde.

Fox ekranlarına gelecek olan Her Yerde Sen dizisinde iki genç birbirinden habersiz aynı evi satın alır. Bu iki kişinin arasında yaşanacak aşkı konu alan dizinin jenerik müziği sevilen isim Zeynep Bastık'tan geldi. Her Yerde Sen isimli jenerik müziği sosyal medyada paylaşıldı.

Dizinin Jenerik Müziğinin Sözleri:

Yalnızlıksa konuyu bilen benim

Sorgusuzca yine seven benim

Zamansızca karşımda hayalin

Rica etsem lütfen gider misin?

Durmak yoktu aşksa

İnanmışım yalancıya

Kalbim senle durdu

Hepsi boşlukmuş oysa

İşimde, gücümde, sağımda, solumda

Ah, her yerde sen?

Evimde, odamda ne işin var?

Ama bıktım artık senden

Bir de artık keşke durup durup aklıma gelmesen

Anlatsam anlamazsın mevzu büyük kalbinden.

Her Yerde Sen Dizi Oyuncular Kim?

Fox ekranlarına gelecek olan yaz dizisi Her Yerde Sen'in başrollerinde Furkan Ancıç ve Aybüke Pusat yer alıyor. Yeni yüzlerle tanışacağımız bu yaz dizisi romantik komedi türünde. İki gencin aşkını konu alan dizinin başında bu iki genç birbirinden nefret ediyor. Tesadüfen aynı evi alan ve evden vazgeçmeyen bu ikilinin girdiği mücadele onları birbirlerine yakınlaştırıyor. Yeni yüzlerle karşılaşacağımız dizi çok yakında Fox ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Her Yerde Sen Hangi Kanalda Yayınlanacak? Ne Zaman?

Yeni dizinin Fox ekranlarında olacağı biliniyor. Yaz dizisi olarak karşımıza çıkan Her Yerde Sen'in ne zaman yayınlanacağına dair net bir bilgi yok. Haziran ayının başlarında yayınlanacağı düşünülüyor. İlk fragmanı yayınlanan dizinin sadece çok yakında ekranlara geleceği biliniyor.