Her Yerde Sen Alara kimdir? Gerçek adı nedir? Elif Su Sapan rol aldığı yapımlar

Her Yerde Sen Alara kimdir? Gerçek adı nedir? Elif Su Sapan rol aldığı yapımlar

Her Yerde Sen dizisi iş adamı Yıldırım'ın kızı Alara karakterine hayat veren oyuncu merak konusu oldu. Dizi severler Alara kim sorusunun yanıtını arıyor. İşte Alara karakterine hayat veren genç oyuncuya ilişkin detaylar.

Her Yerde Sen dizisinde Yıldırım karakterinin kızı olan Alara, dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Dizide rol gereği otel zincirinin sahibi olan Yıldırım, yıllar boyunca kızı Alara’dan uzakta kalmıştır. Yıldırım eşiyle yollarını ayırdıktan sonra Alara’da babasını görmemek istemiş ve iki isim de birbirinden uzunca bir süre ayrı kalmıştır.

Alara Karakteriyle İlgili Detaylar

Yıldırım; sektörün en çok tanınan iş adamlarından bir tanesidir çok katı bir disiplin anlayışına sahiptir. Alara’da babasının bu kadar katı olmasını kaldıramaz ve ona savaş açar. Yıldırım’da kızıyla ayrı geçirdiği yılları telafi edebilmek için büyük bir mücadele ortaya koyar.

Elif Su Sapan Kimdir?

Yaz dizisi olarak ekranlara gelmeye başlayan Her Yerde Sen dizisinde Alara karakterine hayat veren isim Eylül Su Sapan’dır. Son olarak Star TV ekranlarında İstanbullu Gelin isimli dizide Faruk’un asistanı olarak ekranlara gelen Sapan, daha önce Klavye Delikanlıları dizisinde rol almıştı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan Elif Su Sapan ilk kez Pis Yedili dizisiyle kameraların karşısına geçti.

Elif Su Sapan’ın Rol Aldığı Yapımlar

2011 – Pis Yedili

2013 – Ammar: Cin Tarikatı

2014 – Büyük Sürgün Kafkasya

2015 – Beş Kardeş

2016 – Kırgın Çiçekler

2015 – Nadide Hayat

2015 – İnadına Aşk

2016 – Tatlı İntikam

2017 – Klavye Delikanlıları

2017 – Damat Takımı

2017 – Dört Köşe

2017 – İstanbullu gelin

2019 – Aidiyet