Her Yerde Sen 30 Kasım neden yok, neden yayınlanmadı? Her Yerde Sen dizisi bitti!

Her Yerde Sen 30 Kasım neden yok, neden yayınlanmadı? Her Yerde Sen dizisi bitti!

Her Yerde Sen dizisinin 30 Kasım’da neden olmadığı, neden yayınlanmadığı merak ediliyor. Her Yerde Sen dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan 23. bölümüyle bitti. Her Yerde Sen 30 Kasım günü ekranlarda olmayacak.

FOX TV’de yaz dizisi olarak başlayan Her Yerde Sen dizisi final yaptı. Her Yerde Sen dizisinin neden final yaptığı merak ediliyor. Her Yerde Sen dizisinin yönetmenliğini Ender Mıhlar yaptı.

Her Yerde Sen dizisi 23 bölüm kadar ekranlarda kalmayı başardı. Dizinin final bölümünde Demir Selin’e, Selin de Demir’e büyük sürpriz yapmak için hazırlıklara başladı. Ancak bu sürprizleri hayata geçirmek hiç kolay olmadı.

Her Yerde Sen Neden Final Yaptı?

Her Yerde Sen dizisi yaz dizisi olarak başlamıştı. Ancak yeni sezon dizilerinin başlamasıyla Her Yerde Sen’in reytingleri düşüşe geçti. Reytinglerin düşmesiyle Her Yerde Sen dizisi için final kararı alındı.

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Her Yerde Sen dizisinin oyuncu kadrosunda ağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan, Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyordu.

Dizinin yönetmenliğini Ender Mıhlar vardı. Senaryo ise Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer tarafından kaleme alındı.

Her Yerde Sen’in Konusu

Demir ile Selin birbirinden inatçı iki karakterdir. Bu ikili aynı evde kalmak ve aynı şirkette çalışmak zorunda kalır. Demir, Selin’in çalıştığı şirkette müdürdür. İkilinin inatçılığı ve bir o kadar da duygusal olması olayların gelişimini değiştirecektir.