Hekimoğlu dizisi Ateş  ne doktoru?

Hekimoğlu dizisi Ateş ne doktoru?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. İzleyiciler Hekimoğlu dizisi Ateş ne doktoru sorusunun cevabını merak ediyordu. Bu soru 10. bölümle beraber netliğe kavuştu. İşte o sorunun cevabı.

Salı akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Hekimoğlu zirvedeki yerini koruyor. Yayınlandığı günden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanan dizide oyuncularda bir hayli dikkat çekiyor. Dizinin başrolü Ateş Hekimoğlu giderek popülaritesini artırıyor.

İzleyiciler Ateş Hekimoğlu’nun hastalıklara karşı yaptığı tespitler ve tedavi yöntemlerini dikkatle takip ediyor. İzleyenlerin aklındaki bir diğer soru da Ateş Hekimoğlu’nun hangi dalda uzman olduğudur.

Ateş Hekimoğlu ne doktoru?

Hekimoğlu dizisinin başrolü Ateş Hekimoğlu’nun alanı özellikle son bölümlerde kesinleşmeye başladı. Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan Ateş Hekimoğlu’nun uzmanlık alanı Hastalık Tıbbi Tanı’dır. Ateş Hekimoğlu hastanede Tıbbi Tanı Departmanının başında yer alıyor. Ancak hastane sahibi Vahap bey zarar edildiğini düşündüğü için bu departmanı kapatmayı düşünüyor.

Ateş Hekimoğlu profesör mü?

Dizi hakkında merak edilen bir diğer konu ise Ateş Hekimoğlu’nun unvanıdır. Birçok kişi bu konuda yanlış bilgiye sahip, Ateş Hekimoğlu profesör değil doçent doktordur. Bu dizinin 10. bölümünde Ateş’in kimliğini polise göstermesi sonucu ortaya çıkmış ve kesinleşmiştir. Ateş’in polise gösterdiği kartta sicil numarası da net bir şekilde görülüyor. Ateş Hekimoğlu’nun sicil numarası 45125-54152’dir.

Hekimoğlu dizisi Ateş  ne doktoru?