Hatice, Sarp ve Arif’e ne oldu? Diziden kimler ayrıldı? Kadın dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Hatice, Sarp ve Arif’e ne oldu? Diziden kimler ayrıldı? Kadın dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Kadın dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı! Peki Hatice, Sarp ve Arif’e ne oldu? Diziden kimler ayrıldı? İşte izleyicilerin dizi hakkında merak ettikleri her şey…

Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Kadın dizisi yayınlandığı her haftada reyting sıralamalarında üst bölümlerde yer alan yapımlardan biri olarak karşımıza çıkmakta. Son olarak sezon finali yaparak bir süreliğine ekranlara veda eden Kadın dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrasında izleyiciler gördükleri ile ilgili olarak birçok sorunun yanıtını intenet üzerinde aratmaya başladılar.

Oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, Seray Kaya ve Feyyaz Duman gibi önemli isimlerin yer aldığı Kadın dizisinin sezon finalinde Bahar bayılmıştı ve o hastaneye götürülmeye çalışılırken çok kötü bir kaza yaşanmıştı. Çevrede bulunanların ölüler olduğunu söylemesi de arabanın içinde bulunanlardan bazılarının diziden ayrılacağının anlaşılmasına sebep olmuştu.

Eylül ayına girilmesi sonrasında sezon finali yapan diziler de yavaş yavaş ekranlara geri dönüş yapmaya başladılar. Kadın dizisi de Eylül ayı içerisinde yayın hayatına başlayacak dizilerden bir tanesi. Dizinin tanıtım fragmanında dizinin başlayacağı tarih için kesin bir ibare belirtilmese de çok yakında başlayacağı söylendi. Ancak yapılan tahminlere göre dizi 24 Eylül tarihinde başlayacak.

İşte Kadın dizisinin yeni sezon fragmanı…