Halka yeni sezonda devam kararı aldı! Bölümler artık daha kısa olacak, Hande Erçel'le devam!

Halka yeni sezonda devam kararı aldı! Bölümler artık daha kısa olacak, Hande Erçel'le devam!

TRT 1 kanalında izleyicileri ile buluşan Halka dizisinin son olarak final yapacağı ve ekranlara veda edileceği ifade edilmişti. Fakat dizi ve kanal yönetimi sürpriz yaptı. Halka dizisi yeni sezonda devam edecek! Hande Erçel diziyle ilgili kritik açıklamalarda bulundu…

Halka Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek!

TRT 1 ekranlarında izleyicileri ile buluşan Halka dizisinin son olarak ekranlara veda ettiği ifade edilmişti. Ancak dizinin en önemli oyuncularından olan Hande Erçel çok kritik açıklamalarda bulundu. Magazin muhabirlerine röportaj veren güzel oyuncu dizinin geleceği ile ilgili konuştu.

Magazin muhabirleri ilk olarak güzel oyuncuya eski sevgilisi Murat Dalkılıç hakkında sorular sordu. Ancak Hande Erçel bu sorulara yanıt vermedi. Dizi projeleri sorulan güzel oyuncu Halka dizisi hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Hande Erçel açıklamalarında Halka dizisinin yeni sezonundan bahsetti. Sürprizi bozmak istemediğini söyledi ancak bu cümlesi ile bir ipucu vermiş oldu.

Dizinin Süresi Kısalıyor

Ayrıca Hande Erçel, “Halka 60 dakikaya dönüyor” söylemlerinde bulundu. Güzel oyuncunun bu sözlerinden Halka dizisinin yeni sezonda yayınlanmaya devam edeceği ancak yayın süresi olarak 1 saate düşeceği anlaşılıyor.