Halka Bahar öldü mü? Bahar diziden ayrıldı mı? neden yok? Hazal Subaşı Halka dizisinden neden ayrıldı?

Halka Bahar öldü mü? Bahar diziden ayrıldı mı? neden yok? Hazal Subaşı Halka dizisinden neden ayrıldı?

Ekranların sevilen dizisi Halka’da sezon finali yaklaşıyor. Sezon finali yaklaştıkça bazı oyuncuların diziden ayrılacağı iddia ediliyor. Son olarak dizinin sevilen oyuncusu Hazal Subaşı’nın diziden ayrılacağı gündeme geldi. Hazal Subaşı Halka’dan ayrıldı mı? Hazal Subaşı Halka’dan neden ayrıldı? Halka Bahar öldü mü? İşte detaylar…

Halka dizisinden flaş ayrılık iddiaları gelmeye başladı. Dizide Bahar karakterini canlandıran sevilen oyuncu Hazal Subaşı’nın diziden ayrılacağı iddia edildi. Adını Feriha Koydum dizisinde oynayarak yıldızını parlatan ve ardından Tolgahan Sayışman ile birlikte Bir Umut Yeter dizisinde oynayan güzel oyuncu Halka dizisinde de beklediğini bulamayınca ayrılma kararı aldığı belirtiliyor.

Söylenilenlere göre yeni sezonuyla ekranlara devam edecek olan Halka dizisinin oyuncularından Hazal Subaşı’na başka bir diziden teklif geldi. O teklifi kabul ettiği için Halka dizisinden ayrılması gündeme geldi.

Bahar karakteri Halka dizisinin en önemli karakterlerinden biridir. Hazal Subaşı’nın diziden ayrılı ayrılmayacağı henüz kesin olmasa da eğer ayrılırsa dizinin senaryosunda çok büyük değişiklikler yaşanabilir. Bahar’ın Kaan ile olan ilişkisi bütün izleyiciler tarafından merak ediliyordu.

Bu ilişkiden dolayı dizide değişiklikler olabilir. Çünkü Bahar diziden ayrılırsa Kaan’ın rolü de sıkıntıya girecektir. Kaan partnersiz kalacaktır.

HAZAL ŞUBAŞI HALKA’DAN AYRILIYOR MU?

Hazal Subaşı henüz diziden ayrılmadı. Ancak ayrılacağı yönünde iddialar var. Henüz ayrılık kesinleşmese de TRT 1 kanalında yayınlanan bir teklif aldığı söyleniyor. Diriliş Ertuğrul’un devam filmi olan Diriliş Osman’da önemli bir kadın rolünü canlandıracağı iddia edilen Hazal Subaşı, acaba Halka’dan kesin ayrılacak mı?

Halka dizisi maalesef düşük reyting oranları almaktadır. Eğer özel bir kanalda olsaydı 10 bölümden fazla yayınlanmazdı. Hazal Subaşı da bu reytingleri görmüş olmalı ki bu diziyle devam edemeyeceğini anladı. Dizi TRT 1’de bile düşük reyting oranları alıyor. Buna rağmen yeni sezon onayı alması herkesi şaşırttı.

HALKA DİZİSİ BAHAR ÖLDÜ MÜ?

28 Mayıs 2019 Salı günü sezon finali yapan Halka dizisi bu sezon 19 bölüm yayınladı. Diziden ayrılacağı iddia edilen Hazal Subaşı bu bölümde vardı. Ölüm sahnesi çekilmemişti. Eğer Hazal Subaşı diziden ayrılırsa ya şehit olur ya da tayini başka bir şehre çıkar ve Kaan ile ayrılır.

Kaan ve Bahar aşkı oldukça ilgi görmüştü. Hazal Subaşı ayrılırsa dizinin senaryosunda büyük değişiklikler olacak. Hazal Subaşı’nın diziden ayrılması gibi bir durum söz konusu olursa sizlerle paylaşacağız.