Hakan Muhafız Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Hazar Ergüçlü Hakkında Bilgiler

Hakan Muhafız Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Hazar Ergüçlü Hakkında Bilgiler

HakanMuhafız dizisinin sevilen oyuncuları Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk geçtiğimiz günlerde Onedio'nun YouTube konukları oldu. Dizi hakkında bilgiler veren oyuncuların kim olduğu halkımız tarafından merak ediliyor. Peki Hazar Ergüçlü kimdir? Engin Öztürk kimdir? İşte detaylar...

Hakan Muhafız dizisinin sevilen oyuncusu Hazar Ergüçlü, dizide oynadığı Zeynep karakterini çok sevdiğini ve severek oynadığını dile getirdi. 2. sezonunda farklı bir Zeynep göreceklerini belirtti.

MUHAFIZ DİZİSİ ZEYNEP KİMDİR?

Diziyle alakalı konuşan Ergüçlü, ''Zeynep aslında kapalı, kontrolü elinde tutan, sert, kolay yumuşamayan, kendi net kararları, fikirleri olan, bu doğrultuda ilerlemeyi seven, katı bir yapısı var karakterin ilk sezon ile… Fakat Hakan’a olan aşkıyla onu biraz daha insan, biraz daha zaafları olan, hata yapan, aşkından dolayı hata yapan bir evrimi olacak. Oynaması o yüzden çok keyifliydi'' şeklinde açıklamalarda bulundu. Engin Öztürk de en sevilen karakterin Zeynep olduğunu dile getirdi.

Dizinin ikinci sezonunda bazı karakterlerin çok hızlı bir şekilde değişeceği belirtilirken, Hakan ve Zeynep'in zaman zaman yanyana geleceğini de eklediler. Bakalım dizide neler olacak hep birlikte göreceğiz.

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR?

Kıbrıs Türki bir oyuncu olan Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde dünyaya gelmiştir.

Lefkoşa'da birtakım tiyatral faaliyetlerde görev alan Ergüçlü, Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 7 Eylül 2011 tarihinde Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile ekranlarda seyirci ile buluşmuştur.

En büyük tanınırlığını Medcezir dizisinde Eylül karakteriyle yakalayan güzel oyuncu, ardından Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karakteri canlandırmıştır. 2016 Aralık’ta bitmiş olan Yüksek Sosyete adlı dizide Cansu karakterini canlandırmıştır.

Hayat Sırları adlı dizide de Seher Kuzgun adlı karakteri canlandıran oyuncu, Dudullu Postası adlı dizide de Melis karakterine hayat vermiştir.