Güvercin dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular

Güvercin dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular

Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda değişiklikler yaşandı. Diziye bazı yeni oyuncular katılırken, bazı oyuncular da diziden ayrıldı. Güvercin dizisine yeni gelen oyuncular ilerleyen bölümlerde ekranlarda olacak.

Geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan Güvercin dizisinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Güvercin dizisine son olarak Bestemsu Özdemir ve Erdal Cindoruk dahil oldu. İki oyuncu da dizinin Gaziantep’teki setine katıldılar.

Bestemsu Özdemir diziye İpek karakteriyle, Erdal Cindoruk ise Gaffur Ağa karakteriyle dahil olacak. İki oyuncu diziye katılınca senaryo gereği de bazı oyuncular diziden ayrıldı.

Güvercin Dizisine Gelen Oyuncular

Bestemsu Özdemir

Bestemsu Özdemir en son Ege’nin Hamsisi adlı dizide rol almıştı. 1992 doğumlu olan Özdemir, daha önce Sakarya Fırat, Kara Para Aşk, Analar ve Anneler ve Kırlangıç Fırtınası dizilerinde rol aldı.

Özdemir Güvercin dizisinde İpek karakterine hayat verecek.

Erdal Cindoruk

Erdal Cindoruk Güvercin dizisine Gaffur Ağa karakteriyle giriş yapacak. Usta oyuncu son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol aldı. Cindoruk daha önce Kadın, Kızıl Elma ve O Hayat Benim dizilerinde rol aldı.

Güvercin Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Güvercin dizisine yeni oyuncuların katılmasıyla birlikte Bülent Bilgiç ve Arif Ekin diziden ayrılacak. Yani dizinin ilerleyen bölümlerinde Emmi ve Mustafa enişte karakterleri olmayacak.