Güvercin dizisi 1. bölüm fragmanı

Güvercin dizisi 1. bölüm fragmanı

Yakında Star TV’de yayınlanacak olan Güvercin dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Oyuncu kadrosunda önemli isimlerin yer aldığı Güvercin dizisinin ilk fragmanı fazlasıyla beğenildi. Güvercin dizisi yakında Star TV’de olacak.

Star TV’de başlayacak olan Güvercin dizisinin fragmanı yayınlandı. Zeugma’nın gizemli “Çingene Kızı” hikayesi, dizide Zülüf ve Kenan’ın aşkıyla tekrardan hayat bulacak. Güvercin dizisinin yapımcılığını Pastel Film yapıyor.

Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş gibi isimler yer alıyor. Güvercin dizisinin çekimleri Gaziantep’te devam ediyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor. Güvercin dizisinin senaryosu Halil Özer tarafından kaleme alındı.

Güvercin Dizisinin Konusu

Zülüf ıssız bir yerde ölümü beklemektedir. Bir çingene kızı yerin yedi kat altındadır. Zülüf, kuyudan genç bir adamın yardımıyla kurtulur. Zülüf mucize eseri karşısına çıkan Kenan’ın kim olduğunu öğrendiğinde ise şoka uğrar.

Kuyunun yanında bekleyen Kenan, akşam güneşi altında güzelliğiyle ün salmış Zülüf’ü görür ve kendinden geçer.

15 sene önce işlenen bir cinayetten dolayı etrafa saçılan kan, o günden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ancak aşk bir gün gelir ve her şeyi temizler.

Güvercin Dizisi Fragmanı