Gülperi Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi? Sezon Sonunda Final Yapıp Bitecek mi?

Gülperi Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi? Sezon Sonunda Final Yapıp Bitecek mi?

Gülperi dizisinin final mi olacağı, yoksa sezon finali yapıp 2. sezona devam mı edeceği seyirci tarafından büyük merak konusu oldu. Dizi ile ilgili detaylar haberimizin devamında.

Cuma günleri Show Tv ekranlarında oynayan Gülperi isimli dizi seyircinin beğenisini fazlasıyla kazanmış durumda. Bu durum reyting sonuçlarına da yansımış durumda. Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı dizi, gerek işlediği konusu, gerek oyuncu kadrosu ile seyirciden tam not almış durumda. Adından sıkça söz ettiren dizinin elbette başarısı reyting sonuçlarına da yansıdı. Dizi her hafta reyting listelerini zorlayarak başarısını kanıtlıyor.

Ancak seyirci, dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Mayıs 2019 tarihinde sezon finali yaparak uzun bir yaz tatili sürecine girecek olan dizinin yaklaşık 2 aylık bir yaz tatili yapacağı, yani Haziran ile Temmuz aylarında oyuncularının dinleneceği, ardından Ağustos 2019 başında yeni sezon için çekimlere koyulacağı ve 2019 yılının Eylül ayında yeni sezonu ile tekrar ekranlara geleceği tahmin ediliyor.

Kadına şiddet ve güç odaklarının mücadelesi şeklinde devam eden konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile yeni sezonda da reyting listelerini zorlayacağa benziyor. Ayrıca yeni sezonunda kadrosuna yeni oyuncular da alacağı tahmin ediliyor.

Cuma günleri ekranlara gelen diziler arasında yerinin ne olacağı da şimdiden merak konusu olmuş durumda. ATV ekranlarında başlayan Hercai dizisi, TV8 ekranlarında ki Kızım dizisi ve Kanal D ekranlarındaki Arka Sokaklar dizisiyle yarışacak olan Gülperi dizisinin, reytinglerde nasıl sonuçlar alacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Cuma günleri Show TV ekranlarında seyirci ile buluşan Gülperi dizisi, Mayıs 2019 da sezon finali yapacak ve Eylül 2019'da kaldığı yerden devam edecek.