Güldüy Güldüy Show Berat Efe Parlar Kimdir? Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Güldüy Güldüy Show Berat Efe Parlar Kimdir? Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Show TV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Güldüy Güldüy Show yapımında en önemli oyunculardan biri olan Berat Efe Parlar’ın oyunculuk geçmişi merak ediliyor. Yaşına göre oldukça iyi bir performans sergileyen Güldüy Güldüy Show Berat Efe Parlar Kimdir? Ezo Sunal tarafından sunulan Güldüy Güldüy Show oyuncularından Berat Efe hakkında ayrıntılar bu yazımızda...

Güldüy Güldüy Show Berat Efe Parlar Kimdir?

Bu yazımızda Güldür Güldür Show’un çocuklar için uyarlanmış programı olan Güldüy Güldüy Show’da sergilediği oyunculuk ile ön plana çıkan Berat Efe Parlar hakkında bilgiler vereceğiz.

23 Nisan Salı günü Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Zahide Yetiş tarafından sunulan programda konuk olarak ekrana gelen Berat Efe Parlar hakkında merak edilen pek çok konu olduğu görüldü.

Berat Efe Parlar 2004 senesinde İstanbul’da doğmuştur ve yaklaşık olarak 4 yaşında katalog çekimlerine başlamıştır. Berat Efe’nin kamera önündeki yolculuğu katalog çekimlerinden sonra Televizyon dünyasına kaymıştır.

Berat Efe Parlar ilk olarak Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisinde rol almıştır ve o projede de gösterdiği performans ile izleyicilerin beğenisini toplamıştır.

Son olarak Cem Yılmaz’ın İftarlık Gazoz filminde gazoz satan çocuk rolünü oynayan Berat Efe Parlar bu rolün de hakkını verdi.

Berat Efe’ye kalan oyunculuk hayatında başarılar dileriz...