Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlayacak?

Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlayacak?

Televizyon ekranlarının sevilen komedi programı Güldür Güldür’ün ne zaman yeni sezonunu yayınlayacağı merak edilenler arasında yer almaktadır. Peki Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte Güldür Güldür Show ile ilgili tüm detaylar…

Show TV ekranlarında uzun süredir yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen Güldür Güldür Show programının yeni sezonunun ne zaman yayınlanmaya başlayacağı merak konusu oldu. 2020-2021 sezonunda ne zaman yayına devam edeceği soruşturulan Güldür Güldür Show ile ilgili tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Eğlenceli ve komik bölümleri ile izleyen herkesi kahkahalara boğan Güldür Güldür Show programı, tıpkı diğer tüm programlar gibi koronavirüs salgınından olumsuz yönde etkilendi. İçinde bulunduğumuz sezon bitmeden Güldür Güldür’ün birkaç bölümünün daha yayınlanması ve ardından sezon finaline gitmesi bekleniyor.

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Ne Zaman?

Sevilen programın içinde bulunduğumuz süreç içinde yeniden çekilmeye başlaması oldukça zor görünüyor. Koronavirüs salgınının etkisini tamamıyla kaybetmesinden önce programın çekimlerinin yeniden başlamaması bekleniyor. Ancak programın yeni sezonu olan 2020-2021 sezonunun Eylül ayından itibaren Show TV ekranlarında olacağı söylenebilir. Elde edilen bilgilere göre Güldür Güldür Show 10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Show TV ekranlarında yeni bölümleri ve yeni sezonu ile izlenebilecek.

Sağlık haberlerinden dünya basınına, kritik manşetleri mobil uygulamamızdan takip etmek için hemen tıkla! -