Gönül Dağı programı sunucusu Kadir Çöpdemir kimdir?

Gönül Dağı programı sunucusu Kadir Çöpdemir kimdir?

Gönül Dağı Kadir Çöpdemir Kimdir? Yeni bir belgesel programı ile ekranlara dönecek olan Kadir Çöpdemir'in hayatından kısa bilgiler.

Uzun süredir ekranlarda olmayan Kadir Çöpdemir, yeni bir belgesel programı ile ekranlara dönüyor. Gönül Dağı adlı belgesel programla ekranlara dönen Kadir Çöpdemir’in TRT Haber kanalında olacağı belirtildi.

1 Eylül 1967 Elazığ doğumlu olan Kadir Çöpdemir, İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Mezun olduktan sonra Türkiye’nin ilk özel radyolarından biri olan Süper FM’ de DJ’lik yaptı. Maksat Muhabbet adını verdiği radyo programı ile birlikte uzun süreler çeşitli radyolarda çalışan Çöpdemir, 2002 yılında başlayan Ekmek Teknesi dizi ile ekranlara da adım atmış oldu. Dizide kirli karakterine hayat vermiş ve izleyiciler tarafından fazlaca sevilmişti.

Beyazıt Öztürk ile sunduğu Biri Bana Anlatsın adlı program dışında Gerçeğin Ta Kendisi gibi programlara da sunuculuk yapan Kadir Çöpdemir, 2007 yılında haber-belgesel kanalı olan NTV’de Demet Akbağ ile birlikte Hiç Bunları Dert Etmeye Değer Mi? Adlı talk show’un sunuculuğunu üstlendi. Bir sokak röportajı programı olan Söz Millet’te programı ile TRT Haber’ de çalışma hayatına devam etti.

Gönül Dağı programı sunucusu Kadir Çöpdemir kimdir?

Üniversite ortamında tanıştığı biri ile 1988 yılında evlenen Çöpdemir’in evliliği sadece 6 yıl sürdü. 1998 senesinde Gülgün Yıldız ile nişanlılıkları ise sadece 7 yıl devam edebildi.

Son olarak yine TRT Haber’de Gönül Dağı programı ile ekranlara dönecek olan Kadir Çöpdemir izleyicileri ile tekrardan kavuşacak.