Godzilla filminin oyuncuları kimler? Godzilla nerede çekildi, konusu nedir?

Godzilla filminin oyuncuları kimler? Godzilla nerede çekildi, konusu nedir?

Yönetmenliğini Gareth Edwards'ın üstlendiği, senaryosunu Max Borenstein'nin kaleme aldığı Gozdilla filmi yarın akşam izleyicileri ile buluşmak üzere Star TV ekranlarına gelecek. İzleyiciler "Gozdilla filminin konusu nedir? Godzilla filminin oyuncuları kimler?" gibi soruları aratmaya başladılar. Peki, yarın akşam saatlerinde Star TV ekranlarına gelecek olan Godzilla filminin oyuncuları kimler? Godzilla filminin konusu nedir? İşte detaylar...

Başrollerinde Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Ken Watanabe'nin rol aldığı Gozdilla filmi yarın akşam izleyiciler ile buluşmak üzere saat 20:00'da Star TV ekranlarına gelecek. Godzilla filminde; canavarı durdurmak üzere Amerikan ordusu harekete geçecek. Canavar Gozdilla, kendisine yapılanların intikamını almak üzere harekete geçecek. Peki, yarın akşam Star TV ekranlarına gelecek olan Gozdilla filminin oyuncuları kimler? Gozdilla filminin konusu nedir? İşte detaylar...

Godzilla filminin oyuncuları kimler?

Yarın akşam Star TV'de ekranlara gelecek olan Godzilla filminin başrol oyuncuları; Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Ken Watanabe'dir.

Bryan Cranston kimdir?

7 Mart 1956 tarihinde Kalifoniya'da dünyaya gelen Bryan Cranston, bisiklet tutkunudur ve bu nedenden dolayı abisi ile birlikte iki yıla yakın bir süre boyunca Amerika'yı motosiklet ile gezdi. Bryan Cranston oyunculuk hayatına ilk Granada Tiyatrosu'nda başladı.

1998 yılında, Er Ryan'i Kurtarmak adlı filmde rol aldı. Bunun yanında 2008-2013 yılları arasında ise Breaking Bad dizisinde rol alarak büyük bir performans göstermesinin nedeni ile de birçok ödül aldı.

Ken Watanabe kimdir?

Ken Watanabe, 21 Ekim 1959 tarihinde Japonya'da dünyaya geldi. Asıl adı Kensaku Watanabe’dır. 1978 yılında ise Koide lisesinden yılında mezun oldu. 1978 yılında Tokyo‘da “Musashino Academia Musicae” konservatuvarına girmek için uğraştı ancak ailesinin ekonomik sorunları yüzünden olmadı.

1989 yılında lösemi tanısı kondu ve tedavilerini oldu, 1991 yılında hastalık tekrarladı, yine iyileşti. 2003 yılında yönetmenliğini Edward Zwick‘in, yapımcılığını Tom Cruise‘nin yaptığı “Son Samuray” oynadı.

2005 yılında yönetmenliğini Christopher Nolan‘ın yaptığı “Batman Başlıyor” (Batman Begins) sinema filminde oynadı. Ken Watanabe, 1983 yılında evlendiği Yumiko Watanabe’dan Mart 2005 ayında boşandı.

Godzilla filminin konusu nedir?

Filipinler'de tanımlanamayan dev yaratıklara ait kalıntılara rastlanmıştır. Bundan çok kısa bir süre sonra, Japonya'da nükleer santralde bir felaket meydana gelir. Şehirde santrale yakın olan bölge nükleer kirlilik nedeniyle tehlikeli bölge ilan edilmiştir. Amerikalı Joe Brody, resmi açıklamanın aksine bu felaketin bir deprem olmadığına inanmaktadır. Oğlu Ford askeri kuvvetlere alındığında, aklına gelen ilk düşünce Japonya'ya gidince babasını alıp Amerika'ya geri götürmek olur.

Godzilla filminin oyuncuları kimler? Godzilla nerede çekildi, konusu nedir?

Bu sırada Joe Brody, kirlilik olan bölgeye vardığında 15 yıl önceki alametlerin tekrar yayıldığını fark eder. Bir yaratık nükleer enerjiden beslenerek etrafında bir yıkımın izlerini bırakarak gitmiştir. Canavarı durdurmak için Amerikan ordusu harekete geçer. Bu sırada Ichrio Serizawa tarihöncesi çağlardan bu yana varolan efsanevi yaratık Godzilla'yı keşfeder. Devasa canavar Godzilla uykusundan uyanıp kendisine yapılanların intikamını almak harekete geçer!