Gelinim Mutfakta'da Melike neden ayrıldı, elendi mi?

Gelinim Mutfakta'da Melike neden ayrıldı, elendi mi?

Gelinim Mutfakta yarışmasının hafta finali sona erdi. Hafta boyunca en çok puanı toplayan gelin beş altın bileziğin sahibi oldu. Gelinim Mutfakta yarışması 29 Kasım Cuma kazanan ve elenen gelin belli oldu.

Gelinim Mutfakta yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük bir heyecana sahne oldu. Haftanın finali olan 405. bölüm sona erdi. 85. haftayı geride bırakan yarışmada Fatih Ürek haftanın birincisini ve elenen kişiyi açıkladı. Fatih Ürek'in en az puan toplayan ismi açıklamasının ardından gelinlerden Melike sürpriz bir şekilde yarışmadan ayrıldığını açıkladı. Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Gelinim Mutfakta yarışması 29 Kasım Cuma günü haftanın final bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın birincisi ve elenen yarışmacı belli oldu.

Gelinim Mutfakta Elenen Kişi

Haftanın finali büyük bir heyecana sahne oldu. 405. bölümü ve 85. haftasıyla yayınlanmaya devam eden Gelinim Mutfakta yarılmasında haftanın en düşük puanlarını Aysel Açıkalın-Duygu Çınar ve Hülya-Aydan Topçu aldı. Ancak final bölümünde çok farklı bir gelişme yaşandı.

Puanlamaların sonucunda Hülya-Aydan Topçu çifti elenecekken sağlık problemlerini öne süren Şaheste-Melike Denktaş çifti kendi istekleriyle yarışmadan ayrılma kararı aldılar. Hamileliğinin son haftalarına yaklaşan Melike, son haftaları dinlenerek geçirmek istediğini dile getirdi.

Gelinim Mutfakta Hafta Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 405. bölümünde haftanın birincisi açıklandı. En çok puanı toplayan gelin beş adet altın bilezik aldı.

Haftanın en çok puanını toplayan Çiğdem-Elif Akçam ve Şaheste-Melike Denktaş çiftleri birinci oldu. Altın bileziklerin sahibi ise toplamda 66 puan toplayan Elif oldu.