Gelinim Mutfakta yeni sezon yayın tarihi açıklandı

Gelinim Mutfakta yeni sezon yayın tarihi açıklandı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezon ile kaldığı yerden devam edecek. Gelinlerin yarışıp kayınvalidelerinden puan kapmaya çalıştığı ve Fatih Ürek'in sunduğu yarışma programının yeni sezon tarihi de belli oldu.

BES Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği son yılların popüler yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın yeni sezon bölümlerinin başlangıç tarihi belli oldu. Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı hafta içi her gün oynayan yarışma programı yayınlandığı tarihten itibaren izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Gelin ve kaynanaların birlikte katıldığı yarışma programında gelinler birbirleri ile yarışırken gelinleri kayınvalideleri değerlendiriyor. Gelinlerin davranışları ve yaptıkları yemeklere göre puan veren kayınvalideleri gerekirse kendi gelinlerini de eleştiriyor. Hafta içi her gün kıyasıya yarışan gelinler aldıkları puanlar ile hafta sonunda birinci olmak için mücadele ediyorlar. Haftanın birincisi ise altın ödülünün sahibi oluyor.

Eğlence ve stresin bir arada olduğu yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın yeni sezonda ise yayınlanacağı tarih 19 Ağustos Pazartesi olarak belirlendi. Yeni sezon ile birlikte eğlence ve kahkahalar kaldığı yerden devam edecek.