Gelinim Mutfakta yarışmacı Dilek neden yok? 21 Ekim Dilek neden gelmedi?

Gelinim Mutfakta yarışmacı Dilek neden yok? 21 Ekim Dilek neden gelmedi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışmacı olan Dilek yeni bölümde ekranlara gelmedi. Dilek'in neden programda olmadığı izleyici tarafından merak ediliyor. Dilek 21 Ekim'de yayınlanacak olan bölümde yer alacak mı? Fatih Ürek'in sunduğu yarışma pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışma programında yarışmacı olan Dilek Akıncıoğlu yeni bölüm fragmanında ekranlara gelmedi. Yarışmanın sunucu olan Fatih Ürek, programda Dilek’in yarışmaya gelmediğini belirtti. Seyirci neden gelmediğini merak ediyor.

Dilek’in yeni bölümde yer almaması kafalarda soru işareti oluşturdu. Dilek’in gelmeyeceği reji tarafından haber verildi. Bunun üzerine yarışmacı olan Çiğdem Hanım, “Bence kaçtı! Bizden korktuğu için gelmedi! Güle güle Dilek!”diyerek ortalığı kızıştırdı.

18 EKİM CUMA GÜNÜ YARIŞMAYI KİM KAZANDI?

Haftanın kazananı Elif Akçam oldu ve bilezikleri aldı. Dilek’in yarışmadan ayrılması yarışmaya damga vurdu. Dilek, yarışmada adaletli oyların verilmediğini ve Çiğdem Hanım’ın sürekli onun tabağını bulup düşük puan verdiğini bu yüzden yarışmanın anlamsız olduğunu söyledi.

Elif’in bu hafta kazanmasının nedenlerinden biri kaynanasının onun tabağını bulup 5 puan vermesi oldu. Çiğdem Hanım kendi gelinine 5 verirken Dilek’in tabağına devamlı 1 puan veriyor. Bu durumdan rahatsız olan Dilek yarışmanın anlamsız olduğunu söyleyerek yarışmadan çekildi.

DİLEK YARIŞMADAN ÇEKİLDİ!

Yüzeysel bir açıklama yapan yarışmacı Dilek, yarışmada bilerek bir şeylerin döndüğü şüphesini uyandırdı. Çiğdem Hanım ve Elif Hanım’ın desteklendiğini ve bu yüzden tabakları bildikleri konusunda bazı konuşmalar öne sürülmüş durumda.

Sevilen Gelinim Mutfakta yarışmasında bu gibi durumların yaşanmaması gerektiğini düşünen seyirci bu olaya biraz tepki gösterdi. Aynı şekilde bir zamanlar yarışmacı Ezgi için yapılanlar Elif’e de yapılmaya başladı ve bu durum gözlerden kaçmadı. Seyirci yarışmanın gerçekliğini kaybettiğini ve bir an önce eskisi gibi olması gerektiğini söylüyor.