Gelinim Mutfakta Sevim ve Güngör Üzüm kimdir? Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları Güngör Üzüm ve Sevim üzüm hakkında bilgiler

Gelinim Mutfakta Sevim ve Güngör Üzüm kimdir? Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları Güngör Üzüm ve Sevim üzüm hakkında bilgiler

Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni haftaya yeni yarışmacılarla başladı. Gelinim Mutfakta Sevim ve Güngör Üzüm kimdir? Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları Güngör Üzüm ve Sevim Üzüm hakkında bilgiler izleyici tarafından merak ediliyor.

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta 55.haftaya girdi. Yeni haftaya başlayan programa katılan isimler Sevim Üzüm ve Güngör Üzüm oldu. Güngör Üzüm ve kayınvalidesi Sevim Üzüm ilk haftadan eleştiri yağmuruna tutuldu. Yeni yarışmacılar ile ilgili bilgiler izleyici tarafından merak ediliyor.

Gelinim Mutfak Yeni Yarışmacıları Sevim ve Güngör Üzüm Kimdir?

Yarışmaya iddialı bir giriş yapan gelin ve kaynana ilk haftadan dikkatleri çekmeyi başardı ve eleştiri yağmuruna tutuldu. Yarışmaya katılma fikrinin Güngör Üzüm’den çıktığı söylendi. Güngör Üzüm, 35 yaşındadır ve iki yıllık evlidir. Bir kız çocuğu olan Güngör Üzüm İzmir, Karşıyakalı’dır. Kayınvalidesi Sevim Üzüm, Boşnak asıllıdır. Güngör Üzüm’ün dört tane restoranı bulunmaktadır.