Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir?

Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir?

Gelinim Mutfakta programının en önemli yarışmacılarından biri olan Elif Akçam’ın İnstagram hesabı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu yazımızda Elif Akçam İnstagram Adresi & Profilini sizinle paylaşacağız. İşte ayrıntılar…

Gelinim Mutfakta programının en önemli yarışmacılarından biri olan Elif Akçam’ın sosyal medya hesapları izleyenler tarafından merak edilen hususlar arasında yer alıyor. Elif Akçam’ın sosyal medya platformları arasında İnstagram üzerinde bir hesabı bulunuyor. Kendisinin hesabına bakıldığında ise oldukça aktif bir şekilde uygulamayı kullandığı görülüyor.

Ortalama 1,5 senedir yarışma kapsamında yer alan ve artık pek çok izleyen tarafından tanınan Elif Akçam şimdiye kadar 65 adet bilezik kazandı. Kendisi programa ilk katıldığı dönemde yoğun bakım hemşiresi olduğunu ifade etmişti. Ancak 1,5 senedir aktif şekilde programa katılan Elif Akçam’ın işini bıraktığı düşünülmekte.

Elif Akçam İnstagram Profili

Elif Akçam’ın İnstagram hesabı üzerinde 196.000 takipçisi bulunuyor. Şimdiye kadar 340 tane gönderi paylaşmış olan Akçam 286 kişiyi takip ediyor. Kendisinin paylaşımlarına bakıldığında ise günlük yaşantısı içinden giydiği kıyafetleri paylaştığı söylenebilmekte. Aşağıdaki kısımda Elif Akçam’ın İnstagram adresinde paylaştığı bazı resimler yer alıyor. Kendisinin İnstagram üzerindeki kullanıcı adı ise "elif__akcam" olarak görülüyor.

Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir?

Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir?

Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir?