Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta  27 Ağustos Salı 2019 puan durumu

Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Salı 2019 puan durumu

Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Salı 2019 puan durumu nedir? Hangi yarışmacı kazandı? Yeni sezonu ile iki haftadır ekranlara gelen yarışma programında kimlerin çeyrek altın kazanacağı merakla bekleniyor. Haftanın ikinci günü yarışma programında neler yaşandı? Geçen hafta çeyrek altını alan isim Hülya olmuştu bu hafta çeyrek altını kimin kazanacağı merak ediliyor.

Yeni sezona başlayan Gelinim Mutfakta yarışma programı ikinci haftasının ikinci gününde izleyici ile buluşuyor. 27 Ağustos 2019 Salı günü yayınlanan bölümde puan durumunun ne olduğu merak ediliyor. İkinci haftada Gülcan ve Besime yer almıyor. Yarışmacılar ailevi bir takım nedenlerden dolayı yarışma programından ayrılma kararı aldı. Gülcan ve Besime yerine iki eski yarışmacı geldi. Gelen isimler Elif ve kayınvalidesi Çiğdem oldu. Hafta finalinin birincisi çeyrek altınları ve bilezikleri kazanmaktadır. 27 Ağustos günü yayınlanan yarışma programında puanların ne durumda olduğu merak ediliyor. Yeni sezonda Gelinim Mutfakta yarışmasına dört yeni yarışmacı eklendi. Yarışmadan bir anda ayrılan Ezgi ve Reyhan’ın yerine yeni isimler gelmişti fakat Ezgi ve Reyhan yeni sezonda tekrar yarışmaya geri döndü. Yarışmaya katılan yeni isim Hülya ve Zeynep olmuştu. Zeynep eski yarışmacılarla tartışma içine girdi. 27 Ağustos tarihinde yayınlanan yarışma programında yarışmacının kaç puan aldığı merak ediliyor.

GELİNİM MUTFAKTA 27 AĞUSTOS 2019 PUANLAMA DURUMU NE OLDU?

Gelinler, kaynanalardan tam puan almak için kendilerine verilen yemeği yapmaktadır. Yemeklere puan veren kaynanalar haftanın birincisini seçmektedir. Seçilen birinci yarışmacıya çeyrek altın ve bilezik verilmektedir. 27 Ağustos Salı günü yayınlanan yarışma programında puan durumu henüz belli olmadı. 26 Ağustos haftanın ilk günü ise puan durumu şu şekildeydi:

Kayınvalidelerin verdiği puanlar:

Çiğdem’in verdiği puanlar

-Elif 5 (Kendi gelini) puan

-Hülya 4 puan

-Ezgi 3 puan

-Hatice 1 puan

Zeynep’in verdiği puanlar

Hülya 5 (Kendi gelini) puan

Elif 4 puan

Hatice 3 puan

Ezgi 1 puan

Hüsniye’nin verdiği puanlar

Hülya 5 puan

Hatice 3 (Kendi gelini) puan

Elif 1 puan

Ezgi 1 puan

Reyhan’ın verdiği puanlar

Hülya 5 puan

Hatice 4 puan

Elif 4 puan

Ezgi 1 (Kendi gelini) puan

PUANLARIN TOPLAMI

1- Hülya 19 puan

2- Elif 14 puan

3- Hatice 11 puan

4- Ezgi 6 puan

Hülya günün birincisi olarak çeyrek altını kazanmıştır.