Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta Haftanın kazananı ve elenen isim

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta Haftanın kazananı ve elenen isim

Kanal D ekranlarının fenomen yarışması Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı, haftanın kazananı kim oldu ve finalde yarışmadan kim elendi sorularının yanıtı ortaya çıktı. İşte Gelinim Mutfakta 20-24 Ocak haftasının kazananı ve yarışmaya veda eden isim.

Gündüz kuşağında izleyicilerin hafta içi her gün Kanal D ekranlarında takip ettiği Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta Elif Akçam, Burçin Saruhan, Aleyna Pırlak ve Dilara Aydoğan yarışıyor. Gelinler her hafta Cuma günü yapılan puanlamaların sonucunda elenmemek için ve de haftanın birincisi olarak 5 altın bileziğin sahibi olabilmek için elinden geleni yapmaktadırlar.

Gelinim Mutfakta oluşan toplam puanlar ve 24 Ocak kim elendi? Kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 20-24 Ocak haftasında yarışmacılar kıyasıya bir mücadele ortaya koydu. Yarışmada 23 Ocak Perşembe günü;

Elif Akçam: 19

Aleyna Pırlak: 16

Burçin Saruhan: 12

Dilara Aydoğan: 6

22 Ocak Çarşamba günü;

Elif: 14

Aleyna: 14

Burçin: 12

Dilara: 7

21 Ocak Salı günü;

Dilara 13,

Aleyna Pırlak: 11

Burçin Saruhan: 11

Elif: 9 puan almayı başardı.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma kim elendi? Kim kazandı?

20-24 Ocak haftasında yarışmada en yüksek puanı alarak haftanın birincisi olan ve aynı zamanda 5 altın bileziğin sahibi olan yarışmacı Elif olurken, en düşük puanı toplayarak veda eden isim Burçin olması gerekiyordu fakat Aleyna sağlık sorunları nedeni ile yarışmadan çekildi.